אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
מבקרים בתערוכת "מדיקה" בדיסלדורף חוזרים הביתה עם ג'וב חדש
7/18/2017 2:01:29 PM


לא שאנחנו דוחפים כח אדם מקצועי ישראלי לעבור לעבוד בבתי חולים וקליניקות ברחבי העולם, אבל מצאנו לנכון, לפחות ליידע אותם על אופציות בינלאומיות. לא רק בישראל יש מצוקה של כח אדם במקצועות הרפואה. בתי החולים משוועים לרופאים, טכנאים, אחיות, כח עזר וכד'.

מסתבר שזו תופעה עולמית ולכן כולם מחפשים עובדים, לא רק בארצותיהם, אלא גם בחו"ל. בתערוכה האחרונה של התעשייה העולמית הרפואית, הועמד לראשונה פורום מיוחד, בן יום, שכותרתו "מפגשים בין מעסיקים למועסקים". 20,000 איש השתתפו בו

בדיסלדורף חושבים שהשנה, הוא יהיה עוד יותר פופולרי. איך זה עובד? מעסיקים שוכרים ביתן תצוגה, מושיבים בו את מנהלי משאבי האנוש שלהם המראיינים את המועמדים, שחלקם נרשמו מראש ואף קבעו פגישות.

המעסיקים הם בתי חולים, מעבדות עצמאיות, קליניקות וכד'. המועסקים הפוטנציאלים הם רופאים, טכנאים, אחיות, אנשי אדמיניסטרציה וכד'.

מכון היצוא הישראלי מפגין נוכחות מרשימה ביותר בתערוכת מדיקה. הוא סובל תמיד ממצוקת שטח, אבל אולי בכל זאת, כדאי לו לשקול השתתפות גם בפורום התעסוקה וכך לאפשר לבתי חולים מהארץ לנסות ולגייס כח אדם ממדינות אחרות. רעיון ששווה בדיקה.

ולמעסיק שרוצה ויכול להתארגן לנוכחות כבר בתערוכה הקרובה, נאמר כי פורום המעסיקים- מועסקים יערך ב - 16 בנובמבר ואת טפסי ההשתתפות ניתן למצוא בלינק הבא:

 https://www.medica-tradefair.com/cgi-bin/md_medica/lib/pub/object/downloadfile.cgi/2017_MEDICA_T5_CAREER_FORUM_application.pdf?oid=83686&lang=2&ticket=g_u_e_s_t

תערוכת מדיקה תתקיים השנה במרכז הירידים בדיסלדורף בין התאריכים 13 עד 16 בנובמבר. אצל נציגי התערוכה בישראל, חברת איטקס, ניתן לרכוש כרטיסי כניסה לתערוכה במחירים מוזלים.(03-6882929)

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה