אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
מטבח נגיש לאנשים עם מוגבלות יוצג לראשונה בתערוכה בתל אביב
7/30/2017 3:46:54 PM


בחודש אוקטובר 2017 (24-26) תתקיים במרכז הירידים בישראל התערוכה המקצועית המקיפה של תחום רפואת השיניים בישראל - אידן 2017. בתערוכה ישתתפו כמאה יצרנים ויבואנים של ציוד דנטלי והיא מיועדת לרופאי השיניים מישראל ומהרשות הפלסטינית וכן לשאר העוסקים בתחום, כמו מעבדות, טכנאים וסייעות.

בתערוכה אשר מתקיימת אחת לשנתיים במרכז הירידים של קלן, מציגות כששים חברות יצרניות מישראל וזו ככל הנראה, ההשתתפות הגדולה ביותר של יצרנים מהתחום בתערוכה כלשהי בעולם. ישראל נחשבת למעצמה עולמית בתחום השתלם והטכנולוגיות הקשורות בהשתלה.

אפשר להירשם לביקור בתערוכה ב - www.dentalshow.net הביקור אינו כרוך בתשלום

התערוכה בה יוצג לראשונה המטבח הנגיש לאנשים עם מוגבלות  טימבר 2017 תתקיים במרכז הירידים בתל אביב בין התאריכים 21-23 בנובמבר 2017  בביתן החדש מס' 2 היוזמה היא של מארגני התערוכה והתכנון מעשה ידיו של האדריכל ויועץ הנגישות יזהר יערי.

המטבח הנגיש ייוצר על ידי אלפנט חרושת עץ בע"מ, חברה משפחתית, דור שלישי ליצור מטבחים. זהו מפעל מודרני ומתועש שפועל בשוק הפרטי והמוסדי ונותן מענה למטבחים, חדרי רחצה, ארונות ואביזרי עץ משלימים. בשוק המוסדי הוא נותן פתרונות המשולבים במתכת, זכוכית חשמל ותאורה לחדרי קבלה, אולמות שירות לקוחות וריהוט משרדי.  

יודגש, כי המפעל נאות לייצר את המטבח הנגיש כתרומה לקהילת האנשים עם מוגבלות בישראל.

מעבר לזאת, התערוכה מציגה באמצעות עשרות החברות המציגות בה, את החידושים האחרונים בציוד ובטכנולוגיות לתעשיית העץ והרהיטים וכן פתרונות מתוחכמים לפירזול וחומרים לתעשיית העץ והרהיטים.

 

הביקור בתערוכה אינו כרוך בתשלום, אך יש להירשם ב - www.reg.co.il/timber17

 

המעוניינים בפרטים נוספים יפנו אל איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה