אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
מטבח נגיש לאנשים עם מוגבלות יוצג לראשונה בתערוכה בתל אביב
7/30/2017 3:46:54 PM


בחודש אוקטובר 2017 (24-26) תתקיים במרכז הירידים בישראל התערוכה המקצועית המקיפה של תחום רפואת השיניים בישראל - אידן 2017. בתערוכה ישתתפו כמאה יצרנים ויבואנים של ציוד דנטלי והיא מיועדת לרופאי השיניים מישראל ומהרשות הפלסטינית וכן לשאר העוסקים בתחום, כמו מעבדות, טכנאים וסייעות.

בתערוכה אשר מתקיימת אחת לשנתיים במרכז הירידים של קלן, מציגות כששים חברות יצרניות מישראל וזו ככל הנראה, ההשתתפות הגדולה ביותר של יצרנים מהתחום בתערוכה כלשהי בעולם. ישראל נחשבת למעצמה עולמית בתחום השתלם והטכנולוגיות הקשורות בהשתלה.

אפשר להירשם לביקור בתערוכה ב - www.dentalshow.net הביקור אינו כרוך בתשלום

התערוכה בה יוצג לראשונה המטבח הנגיש לאנשים עם מוגבלות  טימבר 2017 תתקיים במרכז הירידים בתל אביב בין התאריכים 21-23 בנובמבר 2017  בביתן החדש מס' 2 היוזמה היא של מארגני התערוכה והתכנון מעשה ידיו של האדריכל ויועץ הנגישות יזהר יערי.

המטבח הנגיש ייוצר על ידי אלפנט חרושת עץ בע"מ, חברה משפחתית, דור שלישי ליצור מטבחים. זהו מפעל מודרני ומתועש שפועל בשוק הפרטי והמוסדי ונותן מענה למטבחים, חדרי רחצה, ארונות ואביזרי עץ משלימים. בשוק המוסדי הוא נותן פתרונות המשולבים במתכת, זכוכית חשמל ותאורה לחדרי קבלה, אולמות שירות לקוחות וריהוט משרדי.  

יודגש, כי המפעל נאות לייצר את המטבח הנגיש כתרומה לקהילת האנשים עם מוגבלות בישראל.

מעבר לזאת, התערוכה מציגה באמצעות עשרות החברות המציגות בה, את החידושים האחרונים בציוד ובטכנולוגיות לתעשיית העץ והרהיטים וכן פתרונות מתוחכמים לפירזול וחומרים לתעשיית העץ והרהיטים.

 

הביקור בתערוכה אינו כרוך בתשלום, אך יש להירשם ב - www.reg.co.il/timber17

 

המעוניינים בפרטים נוספים יפנו אל איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה