אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
קריאה להגשת הצעות לפרזנטציה בכנס ב"ל ותערוכה להגנת הגבולות
7/31/2017 2:18:51 PM


   Border Control הוא מושג מוכר בישראל, כמו גם באירופה, לאור תופעת המהגרים ומבקשי המקלט וכמובן בהקשר של מעשי טרור. טכנולוגיות רבות מפותחות כדי לאתר מראש ולמנוע כניסה בלתי מבוקרת של אנשים אל גבולות המדינה.

חלק ניכר מהטכנולוגיות מכוון לתהליכים אוטומטיים או חצי אוטומטים כדי להפנות את כח האדם למשימות אחרות שקשורות בסיכול ובפתרון ביטחוני בשטח. הנושא מורכב מטכנולוגיות הקשורות לזיהוי חכם, ביג דאטה, קישורים עם ארגונים בינלאומיים, גדרות ומכשולים חכמים, טכנולוגיות של rfid ועוד כהנה וכהנה שיתכן שלא כאן המקום לפרט.

ישראל ידועה בעולם בשל הטכנולוגיות והשיטות שפיתחה ועיני מארגני הכנסים והתערוכות מופנות אליה. הכנס והתערוכה במדריד יתקיימו בחודש מרץ 2018 ואנשי מקצוע וחברות מוזמנים להשתתף ואף להציע "ניירות" לצורך חשיפתם באירוע.

המעוניינים יפנו אל בן אלחדיף 052-6814014 bendifdif@gmail.com או אל מערכת הניוזלטר לפרטים נוספים.

אתר האירוע: http://www.world-border-congress.com/ 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה