אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
מה אומרים לכם השמות רפאל'ס או "הסיפור של אלזה"?
9/18/2017 10:28:09 AM


בשוטטות באתר של תערוכת הממתקים הגדולה בעולם ISM בקלן שבגרמניה, נתקלנו בכמה שמות של מציגים מישראל. שמות שלא שמענו מעולם, כמו רפאל ממבר, נתן ממבר ויקי הראל מחברת רפאל'ס. למפדוס אינטרנשיונל או בשמה המסחרי liteezsweeteners. דן הכט ושלי הכט מאנג'ל קוקיס. חברת "הסיפור של אלזה" מקבוצת ויסוצקי....חברות, שנדמה שכצרכנים בארץ, לא סופרות אותנו.

מה זאת אומרת, לא סופרות אותנו כצרכנים בישראל? הכוונה לומר שהשוק כאן אינו מעניין אותן. הן מייצרות ומשווקות לעולם ומחפשות, באמצעות השתתפות בתערוכות בחו"ל, לקוחות חדשים.

אם נצרף אליהן את חברת אחוה הותיקה לחלבה, נקבל את הייצוג הישראלי בתערוכת הממתקים הגדולה בעולם שתיפתח בקלן שבגרמניה ב - 28 בינואר 2018.

כל אחת מהחברות מייצרת ומשווקת מוצרים ייחודיים וביחד הן מנסות לשווק לשוק של מוצרי בריאות מתוקים. נשמע כמו אוקסימורון, אבל יש דבר כזה והמדובר בשוק שגדל ומתעצם מדי שנה. יחד אתו גדל מספר המבקרים בתערוכה, כי כולם מודעים לכך, שמה שמוצג בה, יציף את השווקים במהלך השנה שאחריה.

נאחל הצלחה למציגים הישראלים. אפשר לעשות היכרות איתם אם נכנסים לאתר של התערוכה 

http://www.ism-cologne.com ושם עושים חיפוש מציגים. אם נקיש את המילה "ישראל" נקבל את כל המציגים שלנו.

ולמבקרים מישראל, שמספרם נאמד בכמה מאות, לפי הנתונים שנמסרו על ידי איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ , הנציגות הרשמית בישראל של ירידי קלן, נמליץ להתחיל בהכנות כבר עכשיו ובמיוחד להזמין טיסות ובתי מלון בעיר ואחר כך לרכוש כרטיסי כניסה מוזלים כבר כאן 03-6882929

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה