אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
מה אומרים לכם השמות רפאל'ס או "הסיפור של אלזה"?
9/18/2017 10:28:09 AM


בשוטטות באתר של תערוכת הממתקים הגדולה בעולם ISM בקלן שבגרמניה, נתקלנו בכמה שמות של מציגים מישראל. שמות שלא שמענו מעולם, כמו רפאל ממבר, נתן ממבר ויקי הראל מחברת רפאל'ס. למפדוס אינטרנשיונל או בשמה המסחרי liteezsweeteners. דן הכט ושלי הכט מאנג'ל קוקיס. חברת "הסיפור של אלזה" מקבוצת ויסוצקי....חברות, שנדמה שכצרכנים בארץ, לא סופרות אותנו.

מה זאת אומרת, לא סופרות אותנו כצרכנים בישראל? הכוונה לומר שהשוק כאן אינו מעניין אותן. הן מייצרות ומשווקות לעולם ומחפשות, באמצעות השתתפות בתערוכות בחו"ל, לקוחות חדשים.

אם נצרף אליהן את חברת אחוה הותיקה לחלבה, נקבל את הייצוג הישראלי בתערוכת הממתקים הגדולה בעולם שתיפתח בקלן שבגרמניה ב - 28 בינואר 2018.

כל אחת מהחברות מייצרת ומשווקת מוצרים ייחודיים וביחד הן מנסות לשווק לשוק של מוצרי בריאות מתוקים. נשמע כמו אוקסימורון, אבל יש דבר כזה והמדובר בשוק שגדל ומתעצם מדי שנה. יחד אתו גדל מספר המבקרים בתערוכה, כי כולם מודעים לכך, שמה שמוצג בה, יציף את השווקים במהלך השנה שאחריה.

נאחל הצלחה למציגים הישראלים. אפשר לעשות היכרות איתם אם נכנסים לאתר של התערוכה 

http://www.ism-cologne.com ושם עושים חיפוש מציגים. אם נקיש את המילה "ישראל" נקבל את כל המציגים שלנו.

ולמבקרים מישראל, שמספרם נאמד בכמה מאות, לפי הנתונים שנמסרו על ידי איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ , הנציגות הרשמית בישראל של ירידי קלן, נמליץ להתחיל בהכנות כבר עכשיו ובמיוחד להזמין טיסות ובתי מלון בעיר ואחר כך לרכוש כרטיסי כניסה מוזלים כבר כאן 03-6882929

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה