אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
מה המשמעות עבור ישראל אם שוק נתון חשוף ל % 80 יבוא?
9/24/2017 9:12:50 AM


הנתונים של התערוכה שהתקיימה במומבי בחודש מרץ 2017 מבשרים טובות לזו שתתקיים בשנה הבאה בין התאריכים 16 - 18 במרץ 2018 במומבי. 516 מציגים מכל העולם חשפו עצמם בפני קרוב ל - 14000 רופאים, מנהלי בתי חולים, בעלי מרפאות פרטיות ואנשי מקצוע מהתחום.

יריד דיסלדורף, שהתערוכה במומבי היא אחת מתוך סבב עולמי של תערוכות רפואיות, בנות למדיקה המפורסמת, שחרר כמה נתונים מעניינים בקשר לתחום הרפואה בהודו. זהו אחד התחומים הזוכים לתעדוף מטעם הממשלה ההודית והדבר בא לביטוי בתקציבים מחד ובעידוד גורמים פרטיים להקים מרפאות במקומות שונים במדינה.

הביטוח הרפואי בהודו, שמובטח לכל העובדים המועסקים על ידי הממשלה וכמובן זה הנעשה בצורה פרטית על ידי המעמד הבינוני ומעלה, יוצר, ביקוש גדול מאד ולחץ על בתי החולים והמרפאות, להכניס טכנולוגיות וציוד חדשים.

על רקע זה, כאשר בתחום הרפואי % 80 מהאספקה היא ממוצרי יבוא, לא פלא שיצרנים ויצואנים מהעולם מבקשים לשריין מקום בתערוכה הרפואית במומבי. יריד דיסלדורף, שמודע לכך, מצד אחד, אך ער גם לעובדה ששטח התערוכה מוגבל, הכריז על העמדתו של ביתן מיוחד של יצרנים אירופים בתערוכה, כאשר לכל יצרן יוקצה שטח של 9 מ"ר.

ההצעה זולה מאד - 300 יורו למ"ר. סכום הכולל את תא התצוגה וכל מה שיש בו. "רק לבוא לשים את הדברים והתצוגה מוכנה" כמו שאומרים משווקי התערוכה.

מוצע ליצרנים ישראלים, לא לחכות עד סיום ה"מדיקה" בחודש נובמבר, בגרמניה (שם אגב, מציגים כ - 80 יצרנים ישראלים) ולהירשם כבר עכשיו, ישירות או באמצעות הנציגות בישראל איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ naama@itex.co.il 03-6882929

 

 עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:

  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה