אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
תערוכות אמנות בעולם, ענף כלכלי משגשג
9/24/2017 3:03:31 PM


תערוכות האמנות המסחריות בעולם, מזוהות, בשמן, בדרך כלל עם העיר בהן הן מתקיימות. למשל: תערוכת ארט מיאמי, תערוכת בזל, תערוכת מדריד, ארט קלן וכד'. הסיבה לכך היא שהעיר,  מעוניינת למשוך אליה את הקהל המיוחד של אמנים ובעלי גלריות ובעצם מתן הזהות של העיר, יש הצהרה שהעיר עומדת מאחורי התערוכה.

מי מציג בדר"כ בתערוכות הללו? לאמנים, אין מקום להציג את עבודותיהם בעצמם. יש לכך 2 סיבות: האחת, שלאמנים אין מספיק אמצעים לעמוד בהוצאות הכרוכות בהשתתפות והשניה, פרוזאית משהו, שחלקם כבר אינם בחיים.

יוצא מכך, שבד"כ המציגים המורשים להשתתף, הן גלריות המיצגות מספר אמנים ואשר בנויות לנהל מו"מ עם הסוחרים ונציגי המוזיאונים שבאים לתערוכה. גם האספנים למיניהם, אינם מופיעים בקהל, אלא שולחים את המנהלים והגלריות, דרכן הם מבצעים את הרכישות.

ביקור בתערוכת אמנות הוא כמו שוטטות במאות גלריות ברחבי העולם, בזמן נתון אחד. הרבה אפשר ללמוד על סצינת האמנות במדינות השונות לפי אוסף המציגים שלהן. כך, גילינו לפני שנים לא רבות, שקוריאה היא מעצמת אמנות ושבקובה, "מתחבאים" אמנים מעולים, שיוצרים אמנות מודרנית ונועזת, למרות כל מה שאנחנו יודעים על קובה.

אז היכן מתקיימות תערוכות האמנות החשובות בעולם?  

יריד האמנות של בזל נחשב לאחד המובילים. למה? בגלל הכסף והמבין יבין. בזל אף מייצאת את התערוכה שלה, בהתאמות אמריקניות למיאמי. ספרד וסצינת האמנות שבה, מוערכים מאד ועל כן יריד האמנות של מדריד הוא אחד החשובים בעולם.

יריד האמנות של קלן בגרמניה בולט מאד בזכות סוג האמנות המוצג בו. יותר קלסיקה ופחות עכשוית. ניו יורק כמטרופולין של אמנות מודרנית, מושכת אליה סוחרים רבים ליריד האמנות שלה. ארט פריז, נחשב היסטורית כיריד מוביל.

איסטנבול מיצבה עצמה בשנים האחרונות כמרכז אמנות חשוב. מונטה קרלו מצטרפת לרשימה כשלוחה משמעותית מאד של יריד האמנות של ג'נבה. גם כאן הכסף מדבר....

יש עוד תערוכות רבות שבשמן מופיעה המילה אמנות והמציגות אמנות של עתיקות. כאן, יריד העתיקות של צ'לסי - לונדון ידוע מאד.

אל הרשימה של תערוכות אמנות יש להוסיף עוד כמה תערוכות שעוסקות בכל הקשור לאוצרות, ניהול מוזיאונים וכד'.

את כל תערוכות האמנות החשובות אפשר לאתר באמצעות מנוע החיפוש לתעוכות בחו"ל www.expoexpo.com תחת מילת החיפוש "אמנות".

 

 עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:

  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה