אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
פורטל חדש ותערוכה לתעשיית העץ והרהיטים
10/18/2017 10:27:17 AM


ישנו קשר הדוק בין מולו"ת של עיתונים וירחונים מקצועיים ובין תערוכות. החברות הגדולות בעולם לארגון תערוכות, הן גם מול"ים של עיתונות מקצועית. תערוכה ועיתון משלימים זו את זה ומשמשים כמקור מידע הדדי.

התערוכה נשארת רלבנטית גם לאחר סיומה, ובחיים החדשים שלה היא פועלת בתוך העיתון המקצועי. היום, לאחר שלרוב העיתונים נוספה גם גירסה דיגיטלית, האינטרנט הפך להיות הכלי האידיאלי לשימור.

בישראל, קיים היה במשך שנים עיתון מקצועי של תעשיית העץ והרהיטים. העורך והמו"ל יעקב צוריאל, הפיק אותו במיומנות ובמקצועיות רבה וסקר את התעשייה המפותחת הזו, בצורה מקצועית.

מזה כמה חודשים, העיתון פסק מלהופיע, עקב פרישתו לגמלאות של העורך. נוצר חלל, שאותו עומד למלא פורטל חדש באינטרנט, שימשיך לעדכן את העוסקים בתעשייה זו באופן שוטף.

כבר עתה, ניתן לשוטט בו www.timberisrael.com ולקבל פרטים על התערוכה המקצועית טימבר 2017 שתיפתח בגני התערוכה בתל אביב ב - 21 בנובמבר. בפורטל ניתן לדפדף בקטלוג התערוכה וכן לקרוא כתבות על המציגים בה.

בסיום התערוכה, הפורטל ימשיך לעדכן בכל הקשור בתעשיה בארץ ובעולם. הוא יפנה קישורים לתערוכות מקצועיות אחרות בעולם וייצור קשרים בין תעשיינים מהעולם לתעשיינים ויבואנים בארץ.

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה