אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
פורטל חדש ותערוכה לתעשיית העץ והרהיטים
10/18/2017 10:27:17 AM


ישנו קשר הדוק בין מולו"ת של עיתונים וירחונים מקצועיים ובין תערוכות. החברות הגדולות בעולם לארגון תערוכות, הן גם מול"ים של עיתונות מקצועית. תערוכה ועיתון משלימים זו את זה ומשמשים כמקור מידע הדדי.

התערוכה נשארת רלבנטית גם לאחר סיומה, ובחיים החדשים שלה היא פועלת בתוך העיתון המקצועי. היום, לאחר שלרוב העיתונים נוספה גם גירסה דיגיטלית, האינטרנט הפך להיות הכלי האידיאלי לשימור.

בישראל, קיים היה במשך שנים עיתון מקצועי של תעשיית העץ והרהיטים. העורך והמו"ל יעקב צוריאל, הפיק אותו במיומנות ובמקצועיות רבה וסקר את התעשייה המפותחת הזו, בצורה מקצועית.

מזה כמה חודשים, העיתון פסק מלהופיע, עקב פרישתו לגמלאות של העורך. נוצר חלל, שאותו עומד למלא פורטל חדש באינטרנט, שימשיך לעדכן את העוסקים בתעשייה זו באופן שוטף.

כבר עתה, ניתן לשוטט בו www.timberisrael.com ולקבל פרטים על התערוכה המקצועית טימבר 2017 שתיפתח בגני התערוכה בתל אביב ב - 21 בנובמבר. בפורטל ניתן לדפדף בקטלוג התערוכה וכן לקרוא כתבות על המציגים בה.

בסיום התערוכה, הפורטל ימשיך לעדכן בכל הקשור בתעשיה בארץ ובעולם. הוא יפנה קישורים לתערוכות מקצועיות אחרות בעולם וייצור קשרים בין תעשיינים מהעולם לתעשיינים ויבואנים בארץ.

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה