אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
הזדמנות ליצרנים ישראלים מתחום הרפואה להיחשף לשוק בהודו
10/19/2017 5:32:07 PM


 

הודו היא אחד השווקים המבטיחים ביותר בעולם בכל הקשור לרפואה וטכנולוגיה רפואית. ההשקעות בשוק הבריאות במדינה מוערכות ב 160 מיליארד דולר. צפוי כי ב -2020 ערך השוק יעבור את מחסום ה - 300 מיליארד דולר.

למה זה מעניין את היצרנים של התעשיה הרפואית בישראל? משום שערך השוק, כאשר מדובר במוצרים רפואיים מגיע ל - 8 מיליארד דולר בשנה ו - % 50 אחוז ממנו מקורו ביבוא. יותר מכך, עבור השוק הישראלי הוא הנתון לפיו כל מה שקשור להייטק ברפואה מוערך ב - 2.5 מיליארד בשנה.

יריד דיסלדורף, בעל המותג Medica ייצא את התערוכה הרפואית להודו כבר בשנת 1990 והוא מקיים אותה מדי שנה מאז, פעם בניו דלהי ופעם במומבאי.

התערוכה נקראת Medical Fair India ובזו האחרונה השתתפו 519 מציגים מכל העולם וביקרו בה 13,480 קניינים ואנשי מקצוע. השנה, העמידו המארגנים ביתן מיוחד בשם The European Stand . זה זכה להצלחה מעבר למצופה ובשנה הבאה, הוא יוגדל.

זו בשורה טובה ליצרנים הישראלים, משום שתינתן להם האפשרות להציג בביתן זה בתנאים מועדפים ובחשיפה אחרת משאר המציגים. 

בשנה הבאה יורחב במסגרת כנס, הנושא חדש, שהחל השנה והקשור למעבדות רפואיות. גם כאן יש לישראל מה לתרום.

בקטגוריה זו נמצא גם נושא השיקום הרפואי שהוא חלק מהתערוכה.

התערוכה הקרובה תתקיים במומבאי בין התאריכים 16 - 18 במרץ 2018

עוד פרטים באתר התערוכה http://www.medicalfair-india.com וכן אצל הנציגות בישראל - איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929

 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה