אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
הזדמנות ליצרנים ישראלים מתחום הרפואה להיחשף לשוק בהודו
10/19/2017 5:32:07 PM


 

הודו היא אחד השווקים המבטיחים ביותר בעולם בכל הקשור לרפואה וטכנולוגיה רפואית. ההשקעות בשוק הבריאות במדינה מוערכות ב 160 מיליארד דולר. צפוי כי ב -2020 ערך השוק יעבור את מחסום ה - 300 מיליארד דולר.

למה זה מעניין את היצרנים של התעשיה הרפואית בישראל? משום שערך השוק, כאשר מדובר במוצרים רפואיים מגיע ל - 8 מיליארד דולר בשנה ו - % 50 אחוז ממנו מקורו ביבוא. יותר מכך, עבור השוק הישראלי הוא הנתון לפיו כל מה שקשור להייטק ברפואה מוערך ב - 2.5 מיליארד בשנה.

יריד דיסלדורף, בעל המותג Medica ייצא את התערוכה הרפואית להודו כבר בשנת 1990 והוא מקיים אותה מדי שנה מאז, פעם בניו דלהי ופעם במומבאי.

התערוכה נקראת Medical Fair India ובזו האחרונה השתתפו 519 מציגים מכל העולם וביקרו בה 13,480 קניינים ואנשי מקצוע. השנה, העמידו המארגנים ביתן מיוחד בשם The European Stand . זה זכה להצלחה מעבר למצופה ובשנה הבאה, הוא יוגדל.

זו בשורה טובה ליצרנים הישראלים, משום שתינתן להם האפשרות להציג בביתן זה בתנאים מועדפים ובחשיפה אחרת משאר המציגים. 

בשנה הבאה יורחב במסגרת כנס, הנושא חדש, שהחל השנה והקשור למעבדות רפואיות. גם כאן יש לישראל מה לתרום.

בקטגוריה זו נמצא גם נושא השיקום הרפואי שהוא חלק מהתערוכה.

התערוכה הקרובה תתקיים במומבאי בין התאריכים 16 - 18 במרץ 2018

עוד פרטים באתר התערוכה http://www.medicalfair-india.com וכן אצל הנציגות בישראל - איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929

 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה