אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
חופשה ותערוכה בחו"ל בחג חנוכה
10/22/2017 2:40:30 PM


בעולם המערבי, חודש דצמבר הוא סוף עונת התערוכות (.....ותחילתה של עונת ריח הדרים.....להקת תמוז...)וכאשר אירופה מתחילה בחגיגות סוף השנה, באסיה עדיין עושים עסקים בתערוכות.

אז לאלו שלא הצליחו לצאת לחופש בקיץ, אבל מבקשים לשלב תערוכה מקצועית עם בילוי משפחתי, אנחנו מציעים את חנוכה, שחל השנה בין התאריכים 12 - 20 בדצמבר, כמועד לעשות זאת.

להלן כמה דוגמאות לתערוכות שיתקיימו במקומות שונים בעולם בתאריכים הללו:

תערוכת בניה - ניו דלהי 14.12

תכשיטים במוסקבה - 13.12

מחשבים ותקשורת באיסטנבול - 14.12

רפואת שיניים  בניו דלהי - 14.12

תאורה בליון צרפת - 13.12

כלי שלחן ועיצוב הבית בסיאול - 14.12

תעשייה דנטלית באדיס אבבה - 14.12

חמרי בידוד ואקוסטיקה ביוסטון 12.12

בניה ותאורה בטוקיו - 13.12

קבלנו משנה לתעשייה בקזבלנקה - 13.12

תקשורת ומידע בנאפולי - 14.12

אחסון ושינוע בשנחאי - 13.12

תיירו אקסקלוסיבית בסאן אנטוניו - 14.12

 

בסה"כ איתרנו כ - 40 תערוכות ברחבי העולם, בתקופת חנוכה ואת כולן אפשר למצוא במנוע החיפוש לתערוכות בעולם www.expoexpo.com שם גם תקבלו כניסה לאתרי התערוכות וכן פרטי קשר אל המארגנים והמציגים.

תבלו ותתמקצעו!

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה