אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
חופשה ותערוכה בחו"ל בחג חנוכה
10/22/2017 2:40:30 PM


בעולם המערבי, חודש דצמבר הוא סוף עונת התערוכות (.....ותחילתה של עונת ריח הדרים.....להקת תמוז...)וכאשר אירופה מתחילה בחגיגות סוף השנה, באסיה עדיין עושים עסקים בתערוכות.

אז לאלו שלא הצליחו לצאת לחופש בקיץ, אבל מבקשים לשלב תערוכה מקצועית עם בילוי משפחתי, אנחנו מציעים את חנוכה, שחל השנה בין התאריכים 12 - 20 בדצמבר, כמועד לעשות זאת.

להלן כמה דוגמאות לתערוכות שיתקיימו במקומות שונים בעולם בתאריכים הללו:

תערוכת בניה - ניו דלהי 14.12

תכשיטים במוסקבה - 13.12

מחשבים ותקשורת באיסטנבול - 14.12

רפואת שיניים  בניו דלהי - 14.12

תאורה בליון צרפת - 13.12

כלי שלחן ועיצוב הבית בסיאול - 14.12

תעשייה דנטלית באדיס אבבה - 14.12

חמרי בידוד ואקוסטיקה ביוסטון 12.12

בניה ותאורה בטוקיו - 13.12

קבלנו משנה לתעשייה בקזבלנקה - 13.12

תקשורת ומידע בנאפולי - 14.12

אחסון ושינוע בשנחאי - 13.12

תיירו אקסקלוסיבית בסאן אנטוניו - 14.12

 

בסה"כ איתרנו כ - 40 תערוכות ברחבי העולם, בתקופת חנוכה ואת כולן אפשר למצוא במנוע החיפוש לתערוכות בעולם www.expoexpo.com שם גם תקבלו כניסה לאתרי התערוכות וכן פרטי קשר אל המארגנים והמציגים.

תבלו ותתמקצעו!

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה