אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
לוגיסטיקה - שם גנרי לעסק מנצח
10/23/2017 10:23:22 AM


תא"ל (מיל.) ששרת במלחמת יום הכיפורים בתפקידי לחימה שונים בכמה גזרות, שאל פעם בהרצאה בבית ספר תיכון, בפני שמיניסטים "מי לדעתכם הגיבור האמיתי של מלחמת יום הכיפורים?".

התלמידים שזה עתה נבחנו על הנושא, ענו, פה אחד: אריק שרון. לא ולא אמר המרצה " הגיבור האמיתי הוא ראש אגף אפסנאות בצה"ל". והוסיף " מישהו זוכר את שמו?". דממה.

אפסנאות דאז, היא לוגיסטיקה דהיום. וזה נכון, לוגיסטיקה נכונה היא הגיבורה האמיתית של כל עסק יצרני/שיווקי. הנושא תופס תאוצה גם בתערוכות בעולם. אחת התערוכות החשובות SITL מתקיימת בפריז בין התאריכים 20 - 23 במרץ 2018. 

התערוכה עוסקת בכל הקשור לשינוע של סחורות ומוצרים, כחלק משרשרת האספקה. חלק אינטגרלי בה הוא כל הקשור להובלה בים, באויר וביבשה, הובלה בקירור, הובלה וטיפול בחומרים מסוכנים, הובלה ואספקה בתוך עיר, מערכות RFID, תוכנות יעודיות, טכנולוגיות מידע, ניהול שרשרת האספקה, תשתיות, מבני איחסון, צמיגים וחלקי חילוף לרכבים כבדים ועוד.

ביחד עם התערוכה המדוברת, תתקיים במקום (מרכז התערוכות הצפוני ווילפנט בפריז)גם תערוכת Interlogistics שבה יציגו ספקי לוגיסטיקה ותובלה, מערכות הפצה וכד'. ביחד, שתי התערוכות יוצרות את התערוכה החשובה ביותר בתחום הלוגיסטיקה באירופה.

שורה ארוכה של כנסים מקצועיים ומפגשים בין אנשי מקצוע, מלווה את שתי התערוכות

ידוע שמאות אנשי מקצוע מישראל מבקרים בתערוכה זו, חלקם בקבוצות המאורגנות על ידי ארגוני לוגיסטיקה וחלקם כבודדים. להם ולאחרים נציין שמידע נוסף על האירוע אפשר למצוא ב - 

http://www.sitl.eu/ 

 

 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 

 

 


Visitors

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה