אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
לוגיסטיקה - שם גנרי לעסק מנצח
10/23/2017 10:23:22 AM


תא"ל (מיל.) ששרת במלחמת יום הכיפורים בתפקידי לחימה שונים בכמה גזרות, שאל פעם בהרצאה בבית ספר תיכון, בפני שמיניסטים "מי לדעתכם הגיבור האמיתי של מלחמת יום הכיפורים?".

התלמידים שזה עתה נבחנו על הנושא, ענו, פה אחד: אריק שרון. לא ולא אמר המרצה " הגיבור האמיתי הוא ראש אגף אפסנאות בצה"ל". והוסיף " מישהו זוכר את שמו?". דממה.

אפסנאות דאז, היא לוגיסטיקה דהיום. וזה נכון, לוגיסטיקה נכונה היא הגיבורה האמיתית של כל עסק יצרני/שיווקי. הנושא תופס תאוצה גם בתערוכות בעולם. אחת התערוכות החשובות SITL מתקיימת בפריז בין התאריכים 20 - 23 במרץ 2018. 

התערוכה עוסקת בכל הקשור לשינוע של סחורות ומוצרים, כחלק משרשרת האספקה. חלק אינטגרלי בה הוא כל הקשור להובלה בים, באויר וביבשה, הובלה בקירור, הובלה וטיפול בחומרים מסוכנים, הובלה ואספקה בתוך עיר, מערכות RFID, תוכנות יעודיות, טכנולוגיות מידע, ניהול שרשרת האספקה, תשתיות, מבני איחסון, צמיגים וחלקי חילוף לרכבים כבדים ועוד.

ביחד עם התערוכה המדוברת, תתקיים במקום (מרכז התערוכות הצפוני ווילפנט בפריז)גם תערוכת Interlogistics שבה יציגו ספקי לוגיסטיקה ותובלה, מערכות הפצה וכד'. ביחד, שתי התערוכות יוצרות את התערוכה החשובה ביותר בתחום הלוגיסטיקה באירופה.

שורה ארוכה של כנסים מקצועיים ומפגשים בין אנשי מקצוע, מלווה את שתי התערוכות

ידוע שמאות אנשי מקצוע מישראל מבקרים בתערוכה זו, חלקם בקבוצות המאורגנות על ידי ארגוני לוגיסטיקה וחלקם כבודדים. להם ולאחרים נציין שמידע נוסף על האירוע אפשר למצוא ב - 

http://www.sitl.eu/ 

 

 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 

 

 


Visitors

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה