אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
מה אומר לכם השם באד זלצופלן?
11/14/2017 4:23:17 PM


תערוכת ZOW במרכז הירידים של העיר באד זלצופלן שבגרמניה, נחשבת לתערוכה מיוחדת מבחינת המבנה שלה והנושאים שהיא מכסה. כדי לא להאפיל על המוצגים וגם להכניס את המציגים להוצאות גדולות, היא מבוססת על תאי תצוגה אחידים.

השטחים הציבוריים שלה מעוצבים אף הם ויוצרים מעין שדרה שמשני צדיה המציגים. הבארים והמזנונים פתוחים, ללא תשלום למבקרים ולמציגים והאוירה מאד מקצועית וחופשית גם יחד.

היא מתקיימת מדי שנתיים בשנים בהן התערוכה הענקית בקלן interzum אינה מתקיימת. במידה מסוימת, בגלל היחודיות שלה, היא איימה במשהו על התערוכה בקלן. היא היתה שייכת לאדם פרטי ובמשך השנים אף שלחה זרועות למדינות אחרות כמו טורקיה וספרד.

לפני כשנתיים היריד בקלן הציע לבעל התערוכה הצעה שהוא לא יכול היה לסרב לה והתערוכה עברה לבעלות יריד קלן. רק תנאי אחד היה לבעלים, שהתערוכה לא תשנה את אופיה המותגי.

בשנה הבאה יריד קלן יהיה מארגן התערוכה, שתישאר כמובן באותה עיר ותשמור על צביונה, כפי שאפשר לראות בוידאו להלן http://english.zow.de/ZOW/index-2.php 

יש להניח שאנשי העסקים שנהגו במאותיהם לבקר בתערוכה, יהיו בה גם בשנה הבאה בין התאריכים

6 - 8 בפברואר 2018.

למי שלא זוכר או לא היה שם בעבר, נאמר שקר שם מאד בפברואר.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה