אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
האם עתיד התעשיה הישנה בישראל קשור לקבלנות משנה?
11/14/2017 5:05:26 PM


כפי שנאמר בפתיח, נראה שקבלנות משנה לחברות תעשיתיות גדולות, בעיקר באירופה, אך לא רק, הוא ערובה להישרדות של התעשייה הישנה בישראל.

למה הכוונה בקבלנות משנה? מפעל ישראלי מייצר שסתומים לברזים. מפעל אחר גדול בהרבה בגרמניה, מייצר ברזים שיש בהם שסתומים. יש עלות לשסתומים הללו בתהליך היצור. אם המפעל בישראל, שהוא אולי "חכם" יותר בתחום השסתומים, יכול להטמיע את שסתומיו במוצר הגרמני, הרי שהוא הופך לקבלן משנה. כך גם בתעשיית המטוסים בעולם, בתחום כלי הרכב ועוד.

לא קל למפעל ישראלי לאתר מפעלים בעולם שאיתם הוא יכול להתחבר. הדרך הנכונה והזולה ביותר, היא להשתתף בתערוכה לקבלנות משנה. להציג את היכולות של המפעל בפני בעלי מפעלים גדולים בעולם שיפגשו אותו בתערוכה, ידברו ו.....

ואם מדברים על תערוכות, הרי שזו המתקיימת בפריס, היא המקום החשוב ביותר בו כדאי למפעלים הישראלים להיות. הכוונה לתערוכה לקבלנות משנה Midest המתקיימת בפריז בין התאריכים 27 - 30 במרץ 2018.

מן הסתם קשה במועד הזה להצטרף ולהציג בתערוכה, אבל מומלץ מאד למעוניינים להשתלב בה בעתיד, לבקר וללמוד אותה ואת אלפי המציגים שבה.

ב - 2018 היא תתקיים ביחד עם תערוכת התעשייה של פריז (שמחליפה מקום עם ליון, מדי שנה) מה שמוסיף לה משנה חשיבות ליצרנים הישראלים.

פרטים נוספים על התערוכה http://www.midest.com/en/presentation-en 

 

עוד תערוכות בתחום זה וב - 220 תחומים אחרים במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה