אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
האם עתיד התעשיה הישנה בישראל קשור לקבלנות משנה?
11/14/2017 5:05:26 PM


כפי שנאמר בפתיח, נראה שקבלנות משנה לחברות תעשיתיות גדולות, בעיקר באירופה, אך לא רק, הוא ערובה להישרדות של התעשייה הישנה בישראל.

למה הכוונה בקבלנות משנה? מפעל ישראלי מייצר שסתומים לברזים. מפעל אחר גדול בהרבה בגרמניה, מייצר ברזים שיש בהם שסתומים. יש עלות לשסתומים הללו בתהליך היצור. אם המפעל בישראל, שהוא אולי "חכם" יותר בתחום השסתומים, יכול להטמיע את שסתומיו במוצר הגרמני, הרי שהוא הופך לקבלן משנה. כך גם בתעשיית המטוסים בעולם, בתחום כלי הרכב ועוד.

לא קל למפעל ישראלי לאתר מפעלים בעולם שאיתם הוא יכול להתחבר. הדרך הנכונה והזולה ביותר, היא להשתתף בתערוכה לקבלנות משנה. להציג את היכולות של המפעל בפני בעלי מפעלים גדולים בעולם שיפגשו אותו בתערוכה, ידברו ו.....

ואם מדברים על תערוכות, הרי שזו המתקיימת בפריס, היא המקום החשוב ביותר בו כדאי למפעלים הישראלים להיות. הכוונה לתערוכה לקבלנות משנה Midest המתקיימת בפריז בין התאריכים 27 - 30 במרץ 2018.

מן הסתם קשה במועד הזה להצטרף ולהציג בתערוכה, אבל מומלץ מאד למעוניינים להשתלב בה בעתיד, לבקר וללמוד אותה ואת אלפי המציגים שבה.

ב - 2018 היא תתקיים ביחד עם תערוכת התעשייה של פריז (שמחליפה מקום עם ליון, מדי שנה) מה שמוסיף לה משנה חשיבות ליצרנים הישראלים.

פרטים נוספים על התערוכה http://www.midest.com/en/presentation-en 

 

עוד תערוכות בתחום זה וב - 220 תחומים אחרים במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה