אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
הגנת הגבולות - הנושא החם של השנה בתערוכה וכנס במדריד
11/23/2017 11:34:00 AM


במישור החסוי מתנהלים מגעים בין סוכנויות בטחון, בהם מדברים על שתוף פעולה למניעת טרור, הסתננויות ופגיעה בבטחון המולדת. לשם אין לנו גישה. אבל במישור הגלוי, מדובר על ביזנס. מצד אחד עומדים היצרנים והיזמים של ציוד וטכנולוגיות ומצד שני הלקוחות, שהם בד"כ מדינות וארגונים שהאחריות על מניעה מוטלת על כתפיהם.אלו האחרונים נפגשים בתערוכות וכנסים.

אירוע כזה יתקיים בין התאריכים 20 - 22 במרץ 2018 במדריד בהשתתפות נציגים מכל העולם. המעניין בכנס הקרוב, הוא הפוקוס על אפריקה, שבמקרים רבים מאד, היא המקור לפליטים ומהגרים בלתי חוקיים.

הממשלות שם אינן אוהבות את התופעה של בריחת אזרחים מצד אחד והן קשובות לבקשות (ואולי לאיומים) מצד מדינות, שפני הפליטים אליהן, למנוע את פריצת הגבולות, מצד שני. 

רקע זה, אם מדברים על עסקים, הוא הזדמנות יפה ליצרנים ולספקים ממדינות שונות, כמו גם ישראל, להיות שם ולפתח קשרים עיסקיים עם נציגי המדינות.

כדי להסביר טוב יותר את האירוע, ניתן להלן את רשימת הנושאים שסביבם נוצרו הכנס והתערוכה.

כדי לא לפגוע בניסוחים המקוריים, הרשימה היא באנגלית:

*Foreign fighters and counter-terrorism strategies at the border

*Coordinating Coastal and Maritime Border Surveillance

*Identifying and understanding the latest and evolving threats and challenges for border agencies

*Counter-Strategies for Human and Drug Trafficking

*Implementation of Advance Passenger Information

*Big Data and how to use it at the border

*Surveillance Systems and Technologies on the Border

*Future trends in International Border Management

 

האירוע מאורגן על ידי המו"ל של הפרסום הבריטי החשוב World Security Report. בנוסף לאירוע זה, הוא מארגן עוד מספר תערוכות וכנסים בנושא של אבטחת תשתיות לאומיות.

את כל הפרטים על התערוכות והכנסים ועל אפשרויות הפרסום במגזינים של המו"ל, אפשר למצוא באתר החברה http://world-border-congress.com/ ואצל הנציגות בישראל 03-5377235

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה