אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
כמה קהל כבר יכול לבוא לתערוכה של דלתות חכמות?
11/29/2017 4:15:18 PM


כשפורסמה הידיעה על התערוכה החדשה במרכז הירידים של מדריד לדלתות חכמות, הורמו גבות. כמה אנשים עוסקים רק בדלתות, חכמות ככל שיהיו. האם יש הצדקה לקיים תערוכה כזו, בנפרד, למשל, מתערוכת בניה? אז ביריד מדריד ידעו להסביר שאכן יש הצדקה, משום שדלתות אינן קשורות רק לבניה, אלא גם לבטחון. דלתות הן הפתח דרכו נכנסות הצרות לבית, או האלמנט שמונע כניסה של צרות.

בהגדירם את הנושא כקשור לבטחון, הם הגדילו מיד את מניפת המבקרים לכמה עשרות אלפים. כי הנושא חשוב למוסדות, לבתים, למקומות ציבוריים...כל מקום שדרכו נכנסים אנשים. וככל שהדלתות חכמות יותר כך גדלה הבקרה ואיתה הבטחון.

הם הגדילו לעשות, שם ביריד, בהרחיבם את הנושא גם על ידי הוספת המילה "אוטומטי" לכותרת המשנה של התערוכה. כלומר דלתות חכמות ואוטומטיות. בכך, הם הכניסו לתצוגה ולקהל המבקרים מהנדסים ואדריכלים, לצד העוסקים בבטחון.

והפאנץ' הוא, שתערוכת דלתות חכמות תתקיים לצד התערוכה המפורסמת והותיקה לבטחון Sicur, מה שמבטיח שקהל נאמן של "סיקור" יזלוג גם לכוון הדלתות.

ככה בונים תערוכה חדשה.

 http://www.ifema.es/smartdoors_06/Prensa/NotasdePrensa/INS_102811

יחד איתה תתקיים כאמור, תערוכת "סיקור" http://www.ifema.es/sicur_01/ 

את שתי התערוכות ניתן למצוא במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה