אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
כמה קהל כבר יכול לבוא לתערוכה של דלתות חכמות?
11/29/2017 4:15:18 PM


כשפורסמה הידיעה על התערוכה החדשה במרכז הירידים של מדריד לדלתות חכמות, הורמו גבות. כמה אנשים עוסקים רק בדלתות, חכמות ככל שיהיו. האם יש הצדקה לקיים תערוכה כזו, בנפרד, למשל, מתערוכת בניה? אז ביריד מדריד ידעו להסביר שאכן יש הצדקה, משום שדלתות אינן קשורות רק לבניה, אלא גם לבטחון. דלתות הן הפתח דרכו נכנסות הצרות לבית, או האלמנט שמונע כניסה של צרות.

בהגדירם את הנושא כקשור לבטחון, הם הגדילו מיד את מניפת המבקרים לכמה עשרות אלפים. כי הנושא חשוב למוסדות, לבתים, למקומות ציבוריים...כל מקום שדרכו נכנסים אנשים. וככל שהדלתות חכמות יותר כך גדלה הבקרה ואיתה הבטחון.

הם הגדילו לעשות, שם ביריד, בהרחיבם את הנושא גם על ידי הוספת המילה "אוטומטי" לכותרת המשנה של התערוכה. כלומר דלתות חכמות ואוטומטיות. בכך, הם הכניסו לתצוגה ולקהל המבקרים מהנדסים ואדריכלים, לצד העוסקים בבטחון.

והפאנץ' הוא, שתערוכת דלתות חכמות תתקיים לצד התערוכה המפורסמת והותיקה לבטחון Sicur, מה שמבטיח שקהל נאמן של "סיקור" יזלוג גם לכוון הדלתות.

ככה בונים תערוכה חדשה.

 http://www.ifema.es/smartdoors_06/Prensa/NotasdePrensa/INS_102811

יחד איתה תתקיים כאמור, תערוכת "סיקור" http://www.ifema.es/sicur_01/ 

את שתי התערוכות ניתן למצוא במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה