אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
תערוכת התיירות של ברלין, גם בסינגפור ושנחאי
12/24/2017 2:54:11 PM


יש תערוכות שבמהלך השנים התקבעו כתערוכות החשובות בעולם וככאלו הלכו והתעצמו עד לקצה גבול יכולת הקליטה של מציגים ומבקרים.

כזו היא תערוכת התיירות ITB בברלין  www.itb-berlin.de  הנערכת מדי שנה בחודש מרץ למשך 5 ימים ובהשתתפות 10,000 מציגים ו - 160,000 מבקרים, במשך 5 ימים.

איך המארגנים משתלטים על "מפלצת" כזו, זו שאלה, שלא נתעכב עליה כאן, אבל מה שמענין אותנו, איך מתגברים המבקרים על עומס שכזה.

איך מספיקים לראות כל מה שרצינו בתערוכה, כדי למצות את האפשרויות העיסקיות שהתערוכה מציעה?

אז זהו. אי אפשר אם לא מתכוננים מראש.

האתר של התערוכה מאפשר למבקר לראות הכל, חודשים לפני התערוכה. המבקר יכול להרכיב לעצמו רשימה של מציגים שהיה רוצה לראות. עם חלקם אפילו לקבוע פגישה מראש. הוא יכול לקבוע לעצמו מסלולי הליכה בתוך התערוכה.

מאחר שמציגים רבים הם מדינות, קל לעשות את ההבחנה. קל לוותר על ביקור בביתן של מוזמביק, אם מדינה זו אינה בתחום הענין שלך.....

מארגני התערוכה מודעים ל"בעיות" של גודל התערוכה ומנסים, כפי שירידים אחרים בגרמניה עושים, לייצא את התערוכה למדינות נוספות בעולם ובכך להקטין את מספר המבקרים מאותן מדינות, בגרמניה.

כך, אפשר למצוא היום את ITB בסינגפור, בחודש אוקטובר 2018 www.itb-asia.com ובשנחאי ,בחודש מאי www.itb-china.com

שני המקומות הללו לא נבחרו באקראי. סינגפור מכסה את אוקיאניה ושנחאי את סין ומדינות שכנות לה.

ועדיין, השאלה שנשאלה בפתיח נשארת בעינה. התערוכה מיוצגת בישראל על ידי טלבר מדיה talbar@talbar.co.il  

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה