אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
אזהרה! נוכלים שולחים למציגים חשבונות "אמיתיים"
1/14/2018 12:04:27 PM


לפני מספר שנים, היתה מתקפה של חברה שהיתה רשומה באוסטריה ועסקה כביכול "בשיווק" השתתפותן של חברות בתערוכות. השרות הציע קידום ההשתתפות באמצעי המדיה השונים.

מציג, שלא רצה לקבל את השרות, היה צריך לציין על גבי הטופס שאינו מעונין. אי ציון, נחשב על ידי הנוכלים כהסכמה. לא עבר זמן רב והמציג קיבל חשבונית על סכום של כ - 1500 דולר בד"כ ממשרד עורכי דין, או מחברת גביה.

מציגים רבים ברחבי העולם נפלו ברשתם של הנוכלים (כולל בישראל). נעשו פניות לאינטרפול שהתבקש לחסום את הנוכלים. ההצלחה היתה זמנית ועד מהרה הופיעו אותם נוכלים בשם אחר וממקומות שונים באירופה. כשהם נחסמו באירופה, עברו לאסיה. המשטרות, עקבו אחריהם בכל מקום.

היתה תקופת רגיעה של כמה שנים, בהן המשטרות "נרדמו" והנה לאחרונה התקבל אות חיים חדש מאותם נוכלים, אלא שהשיטה שונתה.

עכשיו הם מצליחים לחדור לאתרים של מארגני תערוכות, לדלות משם את פרטי המציגים ואת החוזה שלהם עם המארגנים ולהפיק חשבוניות, עם הלוגו של המארגן והתערוכה. חשבוניות שנראות זהות לחשבוניות המקור.

מציגים חושבים שמדובר בחשבוניות אמיתיות ומבצעים העברת כספים לחשבון הבנק הרשום.

מה רבה הפתעתם, כאשר מגיע החשבונית האמיתית.....

המצב הזה הכריח את המארגנים לשלוח הודעות לכל המציגים, בהן הם מתבקשים, בהגיע חשבונית, להתקשר טלפונית למארגנים ולודא שהחשבונית אמיתית.

קבלו זאת כהמלצה וכאזהרה ופעלו בהתאם.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה