אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
אזהרה! נוכלים שולחים למציגים חשבונות "אמיתיים"
1/14/2018 12:04:27 PM


לפני מספר שנים, היתה מתקפה של חברה שהיתה רשומה באוסטריה ועסקה כביכול "בשיווק" השתתפותן של חברות בתערוכות. השרות הציע קידום ההשתתפות באמצעי המדיה השונים.

מציג, שלא רצה לקבל את השרות, היה צריך לציין על גבי הטופס שאינו מעונין. אי ציון, נחשב על ידי הנוכלים כהסכמה. לא עבר זמן רב והמציג קיבל חשבונית על סכום של כ - 1500 דולר בד"כ ממשרד עורכי דין, או מחברת גביה.

מציגים רבים ברחבי העולם נפלו ברשתם של הנוכלים (כולל בישראל). נעשו פניות לאינטרפול שהתבקש לחסום את הנוכלים. ההצלחה היתה זמנית ועד מהרה הופיעו אותם נוכלים בשם אחר וממקומות שונים באירופה. כשהם נחסמו באירופה, עברו לאסיה. המשטרות, עקבו אחריהם בכל מקום.

היתה תקופת רגיעה של כמה שנים, בהן המשטרות "נרדמו" והנה לאחרונה התקבל אות חיים חדש מאותם נוכלים, אלא שהשיטה שונתה.

עכשיו הם מצליחים לחדור לאתרים של מארגני תערוכות, לדלות משם את פרטי המציגים ואת החוזה שלהם עם המארגנים ולהפיק חשבוניות, עם הלוגו של המארגן והתערוכה. חשבוניות שנראות זהות לחשבוניות המקור.

מציגים חושבים שמדובר בחשבוניות אמיתיות ומבצעים העברת כספים לחשבון הבנק הרשום.

מה רבה הפתעתם, כאשר מגיע החשבונית האמיתית.....

המצב הזה הכריח את המארגנים לשלוח הודעות לכל המציגים, בהן הם מתבקשים, בהגיע חשבונית, להתקשר טלפונית למארגנים ולודא שהחשבונית אמיתית.

קבלו זאת כהמלצה וכאזהרה ופעלו בהתאם.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה