אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
אתם מצלצלים לספק בהודו ועונים לכם בעברית...זו לא טעות במספר
1/17/2018 10:38:37 AM


מיקור חוץ נתפס עדיין בעיני רבים כחולשה של החברה שאיתה אנחנו עובדים. הרושם הוא שהצורך במיקור חוץ נובע מכך, שהחברה אינה יכולה להרשות לעצמה להעסיק כח אדם ברמה, שיטפל במתן שרות ללקוחות. לא תמיד אנחנו סומכים על על מי שאינו עובד חברה, שידע לפתור לנו את הבעיות הטכניות עם הציוד שרכשנו אצל ספק מסוים.

אבל זה כנראה קשור לעולם הישן.

בניוזלטר של סטטוס כתב עת לחשיבה ניהולית אסטרטגית, גליון ינואר 2018, מצאנו כתבה מעניינת בנושא מיקור חוץ, שמתייחסת ליתרון העצום שיש לישראל בזכות ריבוי השפות של אזרחיה.

האפשרות לגייס כח אדם מיומן ורב גוני בשפות, בישראל, לצורך מרכז שרות לקוחות גלובלי, עולה על זה של מדינות "הומוגנות" אחרות. למסקנה הזו הגיע פיל פרידמן מייסד ומנכ"ל CGS העולמית כאשר החליט לפני שנתיים לפתוח בישראל סניף בנתניה.

עוד על הכתבה המעניינת והראיון עם פיל פרידמן 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה