אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
מתי הציעו לכם להזמין מלון בינואר, עבור תערוכה בנובמבר?
1/21/2018 10:37:30 AM


יש תערוכות שהצפי למבקרים בהן הוא לא בגדר ניחוש. ידוע מראש, כמה אנשים יגיעו לתערוכה, מאין הם באים ומה נחוץ להם כדי להבטיח תנאי ביקור אופטימלים. אחד הדברים החשובים הוא בתי מלון במחיר סביר ובקרבה פיזית לתערוכה. תערוכת מדיקה בדיסלדורף היא אחת מהתערוכות הללו ולכן בימים אלה נשלחה הודעה לכל המבקרים ובה הצעה יוצאת דופן.

ברדיוס של 80 ק"מ ממרכז הירידים בדיסלדורף, היצע בתי המלון עומד על כשמונים אלף מיטות. למעלה ממחצית מהן מזמנות מראש על ידי המציגים בתערוכה. השאר מוזמנים על ידי אנשים שמבקרים בתערוכה באופן קבוע.

מה שיוצא מכך, הוא שלמבקרים חדשים, קשה מאד למצוא בתי מלון בעיר. לצורך הגדלת האינוונטר, לשכת התיירות המקומית, ביחד עם היריד, מגייסים ספניות פאר שיעגנו בנהר, סמוך לתערוכה ויארחו בחדרים המפוארים שלהם את המבקרים.

מי שהתנסה פעם בסוג זה של אירוח, חוזר אליו, בכל פעם שהדבר מתאפשר, כי זה נוח, החדרים מאובזרים, ארוחת הבוקר מצוינת ואפש אפילו לחזור אליהן באמצע היום כדי לנוח.

אז הנה ההצעה הקונקרטית המתיחסת למדיקה 2018 בצרוף טופס הזמנה

 

מומלץ לבצע את ההזמנה עכשיו ולהינות ממחירי ה"ארלי בירד" המוצעים.

כרטיסי כניסה בהנחות גדולות ופרטים על התערוכה, אצל נציגות ירידי דיסלדורף בישראל - איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה