אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
מתי הציעו לכם להזמין מלון בינואר, עבור תערוכה בנובמבר?
1/21/2018 10:37:30 AM


יש תערוכות שהצפי למבקרים בהן הוא לא בגדר ניחוש. ידוע מראש, כמה אנשים יגיעו לתערוכה, מאין הם באים ומה נחוץ להם כדי להבטיח תנאי ביקור אופטימלים. אחד הדברים החשובים הוא בתי מלון במחיר סביר ובקרבה פיזית לתערוכה. תערוכת מדיקה בדיסלדורף היא אחת מהתערוכות הללו ולכן בימים אלה נשלחה הודעה לכל המבקרים ובה הצעה יוצאת דופן.

ברדיוס של 80 ק"מ ממרכז הירידים בדיסלדורף, היצע בתי המלון עומד על כשמונים אלף מיטות. למעלה ממחצית מהן מזמנות מראש על ידי המציגים בתערוכה. השאר מוזמנים על ידי אנשים שמבקרים בתערוכה באופן קבוע.

מה שיוצא מכך, הוא שלמבקרים חדשים, קשה מאד למצוא בתי מלון בעיר. לצורך הגדלת האינוונטר, לשכת התיירות המקומית, ביחד עם היריד, מגייסים ספניות פאר שיעגנו בנהר, סמוך לתערוכה ויארחו בחדרים המפוארים שלהם את המבקרים.

מי שהתנסה פעם בסוג זה של אירוח, חוזר אליו, בכל פעם שהדבר מתאפשר, כי זה נוח, החדרים מאובזרים, ארוחת הבוקר מצוינת ואפש אפילו לחזור אליהן באמצע היום כדי לנוח.

אז הנה ההצעה הקונקרטית המתיחסת למדיקה 2018 בצרוף טופס הזמנה

 

מומלץ לבצע את ההזמנה עכשיו ולהינות ממחירי ה"ארלי בירד" המוצעים.

כרטיסי כניסה בהנחות גדולות ופרטים על התערוכה, אצל נציגות ירידי דיסלדורף בישראל - איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה