אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
לבקר בתערוכה בחו"ל באמצע החופשה. היעלה על הדעת?
2/12/2018 10:28:37 AM


תערוכות מקצועיות רבות באירופה  מתקיימות בימי ראשון בשבוע, יום המנוחה. זה לא תמיד היה כך. אבל מחקרים הראו שבוסים, לא מתלהבים מכך שהעובדים יבקרו בתערוכות על חשבון העבודה וכך נמנע מהם להינות מהיתרונות שתערוכה מעניקה לידע המקצועי שלהם.

מאידך, הנתונים הראו שאם התערוכה תתקיים ביום החופשי שלהם, הם יקדישו זמן לביקור, כדי לא "לפספס". ברור שזה לא סוחף, אבל זו מציאות שמארגני התערוכות ערים לה ועל כן כוונו את מועדי התערוכות, כך שהן תפעלנה גם בימי ראשון.

מי שמבקר בתערוכות בגרמניה, לדוגמא, יבחין שיום ראשון הוא יום עמוס...ולאו דוקא בקהל לא מקצועי. אבל לא רק בגרמניה, אפילו אצל האיטלקים אנחנו רואים שתערוכה מקצועית וממוקדת כמו Mido לאופטיקה נפתחה ביום שבת (24.2.2018) והסתיימה ביום שני. כלומר עיקר פעילותה היה בימי המנוחה של העובדים......

קשה לדמיין שאצלנו תערוכות מקצועיות יתקיימו בשבת (מסיבות מובנות...) לכן השאלה האם עובדים יקדישו את יום המנוחה שלהם לביקור בתערוכה, אינה רלבנטית.

אבל אם הם בחו"ל ואין להם מגבלות דתיות, האם יבקרו במסגרת חופשתם בתערוכה שמעניינת אותם?

אין לנו תשובה לכך. אבל, מצאנו כמה תערוכות מעניינות שמתקיימות בעולם, בעת שכולנו בחופשת הפסח וחול המועד ורבים מנצלים זאת לחופשות משפחתיות בחו"ל.

אז הנה הן לפניכם..... ואם ביקרתם, ספרו לנו בבקשה.

Milano furniture fair

24 - 26 באפריל https://www.salonemilano.it/en/ 

MUSIKMESSE יריד למוסיקה וכלי נגינה

פרנקפורט  11 - 14 באפריל www.musikmesse.com

SCANDEFA  רפואת שיניים

קופנהגן 12 - 13 באפריל www.scandefa.dk

BUREAUX EXPO ריהוט משרדי

פריס 10 - 12 באפריל www.bureaux-expo.fr/

SITI/ASLAN טכנולוגיות מידע

מדריד 11 - 12 באפריל www.congreso.aslan.es/

GIFTIONERY TAIPEI מתנות וכלי כתיבה

טייפה/טאיוואן 19 - 22 באפריל www.giftionery.net

ISC WEST ביטחון ואבטחה

לאס וגאס 11 - 13 באפריל www.iscwest.com

INVENTIONS & NEW TECHNICHS חידושים והמצאות

ג'נבה 11 - 15 באפריל www.inventions-geneva.ch

MEDTEC EUROPE טכנולוגיה רפואית

שטוטגרט 17 - 19 באפריל http://www.medteceurope.com/europe/

SIMTOS מכונות כלים

סיאול 3 - 7 באפריל www.simtos.org

ALIMENTARIA מזון

ברצלונה 16 - 19 באפריל www.alimentaria-bcn.com/es/

BOUW RAI תשתיות עירוניות

אוטרכט/הולנד 17 - 19 באפריל www.buildingholland.nl/Pages/default.aspx

CHINA REFRIGERATION חימום ומיזוג אויר

בייג'ין 9 - 11 באפריל www.cr-expo.com/EN/Index.asp

IDEM רפואת שיניים בהשתתפות מציגים מישראל

סינגפור 13 - 15 באפריל www.idem-singapore.com

 

יצויין שבתקופת פסח שלנו וחול המועד, יום השואה ויום העצמאות (1 - 20 באפריל 2018) כאשר אצלנו נחים או מטיילים, מתקיימות בעולם 592 תערוכות. 

אלו המופיעות למעלה, הן מבחינת מתאבן, את השאר אפשר למצוא במנוע החיפוש החינמי לתערוכות בעולם www.expoexpo.com 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה