אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
e-bike city סקוטרים חשמליים בתערוכת האפנועים של קלן
2/12/2018 11:20:29 AM


בין התאריכים 3 - 7 באוקטובר 2018 מרכז הירידים של קלן יתמלא ב - 200,000 חובבי הרכבים הדו גלגליים מ - 95 מדינות וביניהן ישראל. נראה שמעבר לחידושים של יצרני האפנועים בתערוכת Intermot תצוגה מיוחדת של סקוטרים ואפניים חשמליים משוכללים תמשוך רבים מאד מן המבקרים.

התצוגה המיוחדת הזו e-bike city תיערך בביתן 10 ביריד והיא תעוצב כמו עיר עם שבילים לרוכבים וכן המבקרים יוכלו להתנסות ב - Live traffic simulation באופניים ובאופנועים שיוצגו שם.

מארגני התערוכה כותבים זאת כך, באתר התערוכה:

INTERMOT e-motion, giving visitors the opportunity to try out e-bikes, S-

pedelecs and e-scooters in the most varied of traffic conditions, live on site

מהצילומים באתר, חובבי הדו גלגלי, לא יכולים להישאר אדישים. איך אמר אחד מהם? " לא יכול לחכות לאוקטובר...."

ולמסתקרנים, הרי כתובת האתר http://emotion.intermot-cologne.com/intermot/emotion-2.php 

יש לתערוכה נציגות בישראל - איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ, שם ניתן לקבל פרטים, לרכוש כרטיסי כניסה מוזלים ולקבל מידע על משרדי נסיעות עם חבילות מיוחדות לתערוכה.

www.itex.co.il 

בכל מקרה, מוצע להזמין כבר היום בתי מלון וצימרים בעיר

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה