אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
e-bike city סקוטרים חשמליים בתערוכת האפנועים של קלן
2/12/2018 11:20:29 AM


בין התאריכים 3 - 7 באוקטובר 2018 מרכז הירידים של קלן יתמלא ב - 200,000 חובבי הרכבים הדו גלגליים מ - 95 מדינות וביניהן ישראל. נראה שמעבר לחידושים של יצרני האפנועים בתערוכת Intermot תצוגה מיוחדת של סקוטרים ואפניים חשמליים משוכללים תמשוך רבים מאד מן המבקרים.

התצוגה המיוחדת הזו e-bike city תיערך בביתן 10 ביריד והיא תעוצב כמו עיר עם שבילים לרוכבים וכן המבקרים יוכלו להתנסות ב - Live traffic simulation באופניים ובאופנועים שיוצגו שם.

מארגני התערוכה כותבים זאת כך, באתר התערוכה:

INTERMOT e-motion, giving visitors the opportunity to try out e-bikes, S-

pedelecs and e-scooters in the most varied of traffic conditions, live on site

מהצילומים באתר, חובבי הדו גלגלי, לא יכולים להישאר אדישים. איך אמר אחד מהם? " לא יכול לחכות לאוקטובר...."

ולמסתקרנים, הרי כתובת האתר http://emotion.intermot-cologne.com/intermot/emotion-2.php 

יש לתערוכה נציגות בישראל - איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ, שם ניתן לקבל פרטים, לרכוש כרטיסי כניסה מוזלים ולקבל מידע על משרדי נסיעות עם חבילות מיוחדות לתערוכה.

www.itex.co.il 

בכל מקרה, מוצע להזמין כבר היום בתי מלון וצימרים בעיר

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה