אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
היכן בולגריה מתקדמת יותר מישראל?
2/12/2018 1:51:13 PM


2018 היא השנה ה - 21 בה מתקיים האירוע הבינלאומי להדרכה ויזמות בבולגריה, בהשתתפות 1,000 סטודנטים מאירופה. זאת ועוד, במקביל לכנס, בו מתקיימת גם תחרות בין הסטודנטים, נערכת גם תערוכה בהשתתפות 130 חברות מהעולם.

האירוע, קיבל את ההכרה של נציבות האיחוד האירופי. מה אם כן קורה שם?

חברות וסטודנטים מציגים פרויקטים של הדרכה בתחומים שונים, יזמים מציעים שתופי פעולה ליזמים אחרים, ניתנת הדרכה, כולל מ"ידע אישי" לגבי הצגת פרויקטים, מפגשים עם משקיעים וכד'.

מסתבר שיש למשרד החינוך בבולגריה מרכז הקרוי " המרכז הבולגרי להדרכת חברות", שהוא גם היזם של האירוע. הבולגרים מייחסים חשיבות רבה לנושא היזמות.

הבעיה היא שהסטודנטים והפרויקטים בעלי הפוטנציאל, עוזבים את בולגריה לטובת מדינות בהן יש יותר אמצעים למימון. כ - 2 מיליון בולגרים (מתוך ה -7.5 מיליון אזרחים) נמצאים מחוץ לבולגריה.

אבל, ההתמדה בארגון האירוע, מלמדת שהמפגשים הללו טובים, בסופו של דבר לבולגריה.

האירוע הקרוי TF - FEST מתקיים ביריד של העיר פלובדיב (העיר השנייה בגודלה במדינה ומרכז העסקים שלה) בין התאריכים 25 - 27 באפריל 2018

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה