אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
היכן בולגריה מתקדמת יותר מישראל?
2/12/2018 1:51:13 PM


2018 היא השנה ה - 21 בה מתקיים האירוע הבינלאומי להדרכה ויזמות בבולגריה, בהשתתפות 1,000 סטודנטים מאירופה. זאת ועוד, במקביל לכנס, בו מתקיימת גם תחרות בין הסטודנטים, נערכת גם תערוכה בהשתתפות 130 חברות מהעולם.

האירוע, קיבל את ההכרה של נציבות האיחוד האירופי. מה אם כן קורה שם?

חברות וסטודנטים מציגים פרויקטים של הדרכה בתחומים שונים, יזמים מציעים שתופי פעולה ליזמים אחרים, ניתנת הדרכה, כולל מ"ידע אישי" לגבי הצגת פרויקטים, מפגשים עם משקיעים וכד'.

מסתבר שיש למשרד החינוך בבולגריה מרכז הקרוי " המרכז הבולגרי להדרכת חברות", שהוא גם היזם של האירוע. הבולגרים מייחסים חשיבות רבה לנושא היזמות.

הבעיה היא שהסטודנטים והפרויקטים בעלי הפוטנציאל, עוזבים את בולגריה לטובת מדינות בהן יש יותר אמצעים למימון. כ - 2 מיליון בולגרים (מתוך ה -7.5 מיליון אזרחים) נמצאים מחוץ לבולגריה.

אבל, ההתמדה בארגון האירוע, מלמדת שהמפגשים הללו טובים, בסופו של דבר לבולגריה.

האירוע הקרוי TF - FEST מתקיים ביריד של העיר פלובדיב (העיר השנייה בגודלה במדינה ומרכז העסקים שלה) בין התאריכים 25 - 27 באפריל 2018

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה