אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
חברה ישראלית אחת מציגה ב- 22 תערוכות בשנת 2018. מה זה אומר עליה ועל התערוכות?
3/18/2018 9:34:44 AM


Briefcam היא חברה ישראלית היודעת להפוך הקלטות וידאו במעגל סגור, ממוצר ארכיוני הנשלף בשעת הצורך, לכלי עבודה בזמן אמת. מערכות cctv מותקנות היום בעסקים, ברחובות, בכבישים, באירועים, בערים ובכל מקום בו מתרחשת פעילות.

בשעת הצורך, כאשר נדרשת חקירה, הקלטות נשלפות ונעשה שחזור. כך המשטרה וכוחות הבטחון יכולים לשחזר אירוע ולראות אותו בעת התרחשותו. אבל זה תמיד נעשה בדיעבד. החברה הישראלית יודעת להפוך את החומר המוקלט לשידור בזמן אמת ועל ידי כך להניע את הכוחות לפעולה, בעת ההתרחשות.

הטכנולוגיה של החברה משמשת תחומים כמו  קמעונאות, משטרות וכוחות בטחון ולכן היא מופיעה בתערוכות בהן, המבקרים הם מהתחומים הללו. המאמץ האדיר שהחברה עושה כדי להיחשף בפני המשתמשים, בא לביטוי בתערוכות בהן היא משתתפת.

כדי להפוך את זה למוחשי יותר, נציין את התערוכות בהן היא לוקחת חלק בשנה נתונה - 2018:

מרץ

הגנה על בתי קזינו בלאס וגאס, אזורים מסחריים בשדות תעופה בתל אביב 

אפריל

תערוכות לבטחון בלאס וגאס, האג, קויבק, טייפה 

מאי

 קמעונאות בלונדון 

יוני

בטחון והגנה בפריז, מחשבים בהנובר, אבטחה של קרגו אוירי בבריסל, כנס של החוקרים הפרטיים בפניקס אריזונה, תערוכות לבטיחות ובטחון בלונדון ובמינכן 

ספטמבר

קמעונאות, בטחון בפריז, אסן  ולאס וגאס 

אוקטובר

אנטי טרור בטוקיו, משטרות בפרובידנס רוד איילנד 

נובמבר

עיר חכמה בברצלונה ובטחון ואבטחה בלונדון

 

סה"כ 22 תערוכות ברחבי הגלובוס

ניתן, אם כן, להניח שבחברה מבינים שחשיפה באמצעות תערוכות ממוקדות, עם קהל לקוחות ממוקד, הוא אמצעי השווק הטוב ביותר עבורה?

יש מצב!

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה