אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
לאוסף האותיות WiFi4EU יש משמעות אחת: ווי פיי לכולם.....באירופה
3/26/2018 10:41:30 AM


את הידיעה להלן מצאנו בעיתון בולגרי בשבוע שעבר: "האיחוד האירופי מודיע מבריסל שההרשמה של רשויות מקומיות, במדינות החברות באיחוד, לשרותי אינטרנט אלחוטי תסתיים ב - 15 במאי 2018".

בהמשך מסופר שמוסדות האיחוד החליטו החלטה גורפת לאפשר לרשויות מקומיות להציע לתושביהם שרותי אינטרנט אלחוטי בחינם, כאשר התשתית לכך תוכן על ידי האיחוד.

זה האחרון הקדיש לכך תקציב של 120 מיליון יורו לשנים 2018 - 2019 .

מי יהנה מכך? בין 6,000 ל - 8,000 רשויות מקומויות שיחוברו עד סוף 2020. לאחר גמר ההרשמה יערכו, על ידי מומחי האיחוד, שיקלולים גיאוגרפים לגבי המיקומים.

מדובר על אינטרנט מהיר שיועמד לרשות התושבים והתיירים, ללא תשלום כמובן. הוא ימוקם בסמיכות לאתרי תיירות, אירועים (וביניהם מרכזי תערוכות מקומיים) ספריות, שרותים רפואיים וכמובן שרותי חירום.

ואנחנו נחשבים כחלק מאירופה, רק כשמדובר באירוויזיון.....

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה