אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
למה אנחנו מדווחים היום על תערוכה ב - 2020?
4/22/2018 3:20:05 PM


לא רבות הן התערוכות הנערכות בסבב של 4 שנים. תערוכת הדפוס "drupa" בדיסלדורף, היא אחת הבודדות. מעבר לזאת, נדירות הן התערוכות הנמשכות 11 יום. דרופה בדיסלדורף היא אחת מהן.

יש לכך מספר סיבות: קצב כניסת טכנולוגיות חדשות לשוק (מה שנקרא "הכרזות") ומספר העוסקים בתחום בעולם. תערוכות חייבות להפתיע, כדי להמשיך ולהתקיים, במיוחד כאשר קהל המבקרים הוא מקצועי מאד וטכנולוגי.

דרופה 2020 מבטיחה להיות כזו.

ולמה אנחנו מדווחים עליה היום? כי מסיבות לוגיסטיות וארגוניות בעוד זמן קצר תיסגר ההרשמה לתערוכה ואחרי הסגירה, הסיכוי לקבל מקום תצוגה שואף לאפס.

בימים אלה עסוקים בדיסלדורף באיסוף הדרישות מצד המציגים הגדולים (מדובר בחברות כמו hp אינדיגו, לנדא, היידלברג, קודאק ועוד). אחרי שאלו ימוקמו, יחל מיקום המציגים הבינוניים והקטנים ויופרשו השטחים לתערוכות הנושאיות שבתערוכה המרכזית.

בסופה של ההתארגנות, נוצרת רשימת ממתינים ואם אחד המציגים יבטל השתתפותו, תיכנס במקומו חברה אחרת מהממתינים.

אף חברה אינה רוצה להיות שם ולכן אנחנו קוראים לחברות מישראל שיש להן פוטנציאל להציג בדרופה, להתעורר ולשלוח בקשה להשתתפות עכשיו.

התערוכה מחולקת למספר נושאים: מכונות וציוד לדפוס,נייר, הפקת אריזות, דפוס תלת מימד, הדפסות תעשייתיות ודפוס פונקציונלי.

נציגות ירידי דיסלדורף בישראל תסייע להם  בכתובת : איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ נירים 3 תל אביב טלפון 03-6882929 ןitex@itex.co.il

 מי שלא מכיר את התערוכה מוזמן לראות את סרטון הוידאו שבעמוד הבית של דרופה

https://www.drupa.com/ 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה