אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
למה אנחנו מדווחים היום על תערוכה ב - 2020?
4/22/2018 3:20:05 PM


לא רבות הן התערוכות הנערכות בסבב של 4 שנים. תערוכת הדפוס "drupa" בדיסלדורף, היא אחת הבודדות. מעבר לזאת, נדירות הן התערוכות הנמשכות 11 יום. דרופה בדיסלדורף היא אחת מהן.

יש לכך מספר סיבות: קצב כניסת טכנולוגיות חדשות לשוק (מה שנקרא "הכרזות") ומספר העוסקים בתחום בעולם. תערוכות חייבות להפתיע, כדי להמשיך ולהתקיים, במיוחד כאשר קהל המבקרים הוא מקצועי מאד וטכנולוגי.

דרופה 2020 מבטיחה להיות כזו.

ולמה אנחנו מדווחים עליה היום? כי מסיבות לוגיסטיות וארגוניות בעוד זמן קצר תיסגר ההרשמה לתערוכה ואחרי הסגירה, הסיכוי לקבל מקום תצוגה שואף לאפס.

בימים אלה עסוקים בדיסלדורף באיסוף הדרישות מצד המציגים הגדולים (מדובר בחברות כמו hp אינדיגו, לנדא, היידלברג, קודאק ועוד). אחרי שאלו ימוקמו, יחל מיקום המציגים הבינוניים והקטנים ויופרשו השטחים לתערוכות הנושאיות שבתערוכה המרכזית.

בסופה של ההתארגנות, נוצרת רשימת ממתינים ואם אחד המציגים יבטל השתתפותו, תיכנס במקומו חברה אחרת מהממתינים.

אף חברה אינה רוצה להיות שם ולכן אנחנו קוראים לחברות מישראל שיש להן פוטנציאל להציג בדרופה, להתעורר ולשלוח בקשה להשתתפות עכשיו.

התערוכה מחולקת למספר נושאים: מכונות וציוד לדפוס,נייר, הפקת אריזות, דפוס תלת מימד, הדפסות תעשייתיות ודפוס פונקציונלי.

נציגות ירידי דיסלדורף בישראל תסייע להם  בכתובת : איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ נירים 3 תל אביב טלפון 03-6882929 ןitex@itex.co.il

 מי שלא מכיר את התערוכה מוזמן לראות את סרטון הוידאו שבעמוד הבית של דרופה

https://www.drupa.com/ 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה