אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
מה מחפשים ישראלים במנועי חיפוש לתערוכות בחו"ל?
4/22/2018 4:08:49 PM


מנוע החיפוש לתערוכות בעולם בעברית נקרא expoexpo.com והוא כולל כ - 13,000 תערוכות ב - 223 מדינות ו - 660 ערים. התערוכות ממוינות ומסווגות ונבדקות ידנית על ידי עורכי מנוע החיפוש. הוא קיים משנת 2013 ומשתמשים בו כ - 20,000 מנויים ישירים.

בזמנו, בימים הטובים של השבועון "העולם הזה" נשאל עורכו - אורי אבנרי - כמה קוראים יש לעיתון? הוא ענה: הרבה עשרות אלפים.... כי כל עיתון שנמכר, עובר עשרות ידיים ואלפים קוראים אותו בחדרי המתנה שונים.

כמה חבל, התלונן אז אבנרי, שאין קורלציה בין מספר הקוראים ובין מספר העיתונים הנמכרים.....

למה אני מזכיר את הסיפור? כי גם במנוע החיפוש בעברית, שהוא אמנם חינמי, ניתן לראות חיפושים שנעשים על השם והסיסמא של המנוי הישיר.

כך יוצא שבחודש נתון (מרץ 2018) 1202 מחפשים ביצעו 8169 חיפושים של 1633 תערוכות ברחבי העולם.

 סקר של נתוני גלישה במנוע החיפוש, שנערך לאחרונה מלמד, שהתערוכות המבוקשות ביותר הן תערוכות בנושא הבניה ואחריו תחום האריזה. 

להלן דרוג 10 הנושאים המבוקשים ביותר על ידי משתמשי מנוע החיפוש:

בניה (1)

אריזה (2)

IT ואבטחת מידע (3)

רפואה (4)

מזון (5)

אפנה

איכות סביבה ואנרגיה

דפוס

ריהוט ועיצוב הבית

תקשורת לסוגיה, כולל אינטרנט

מה ניתן להסיק מנתונים אלה? הרבה. כל אחד יסיק בעצמו.....רמז: תערוכות הן חלון הראוה של שוק מקומי

ולמי ששאל: מנוע החיפוש נמצא בכתובת  www.expoexpo.com ואת הגירסא שלו באנגלית (לשלוח לחברים בחו"ל) ניתן למצוא ב - www.exhibitionet.net

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה