אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
מה מחפשים ישראלים במנועי חיפוש לתערוכות בחו"ל?
4/22/2018 4:08:49 PM


מנוע החיפוש לתערוכות בעולם בעברית נקרא expoexpo.com והוא כולל כ - 13,000 תערוכות ב - 223 מדינות ו - 660 ערים. התערוכות ממוינות ומסווגות ונבדקות ידנית על ידי עורכי מנוע החיפוש. הוא קיים משנת 2013 ומשתמשים בו כ - 20,000 מנויים ישירים.

בזמנו, בימים הטובים של השבועון "העולם הזה" נשאל עורכו - אורי אבנרי - כמה קוראים יש לעיתון? הוא ענה: הרבה עשרות אלפים.... כי כל עיתון שנמכר, עובר עשרות ידיים ואלפים קוראים אותו בחדרי המתנה שונים.

כמה חבל, התלונן אז אבנרי, שאין קורלציה בין מספר הקוראים ובין מספר העיתונים הנמכרים.....

למה אני מזכיר את הסיפור? כי גם במנוע החיפוש בעברית, שהוא אמנם חינמי, ניתן לראות חיפושים שנעשים על השם והסיסמא של המנוי הישיר.

כך יוצא שבחודש נתון (מרץ 2018) 1202 מחפשים ביצעו 8169 חיפושים של 1633 תערוכות ברחבי העולם.

 סקר של נתוני גלישה במנוע החיפוש, שנערך לאחרונה מלמד, שהתערוכות המבוקשות ביותר הן תערוכות בנושא הבניה ואחריו תחום האריזה. 

להלן דרוג 10 הנושאים המבוקשים ביותר על ידי משתמשי מנוע החיפוש:

בניה (1)

אריזה (2)

IT ואבטחת מידע (3)

רפואה (4)

מזון (5)

אפנה

איכות סביבה ואנרגיה

דפוס

ריהוט ועיצוב הבית

תקשורת לסוגיה, כולל אינטרנט

מה ניתן להסיק מנתונים אלה? הרבה. כל אחד יסיק בעצמו.....רמז: תערוכות הן חלון הראוה של שוק מקומי

ולמי ששאל: מנוע החיפוש נמצא בכתובת  www.expoexpo.com ואת הגירסא שלו באנגלית (לשלוח לחברים בחו"ל) ניתן למצוא ב - www.exhibitionet.net

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה