אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
לא פשוט להפוך מרכז ירידים לחוף ים. בדיסלדורף עושים את זה כל שנה
4/24/2018 2:16:51 PM


בחודש ינואר 2019 יתקיים במרכז הירידים של דיסלדורף בפעם החמישים יריד BOOT  חמישים שנה ברצף! נזדמן לי פעם להיות שם בימי ההכנה של התערוכה. מרכז הירידים שוכן לצידו של נהר הריין. בשבוע שלפני התערוכה, הנהר מלא ביאכטות שמגיעות בשייט לרציף מיוחד שהוקם במקום ושלא היה מבייש רציפי מטענים בנמל קטן כלשהו בעולם. משם היאכטות מועמסות על משאיות ומוכנסות, עם המשאית, אל הביתן ביריד.

כיאה לתערוכה לספורט ימי וכדי להדגים גלישת גלים, היריד מקים בריכות ענק בתוך הביתן ומאווררי ענק יוצרים גלים, שעליהם גולשים אמיתיים מבצעים הדגמות. זה לא נגמר כאן. כדי להראות ציוד צלילה, מעמידים בריכות שקופות ובתוכן צוללנים.

מי שמסתכל על התצוגות מהמסעדות שנמצאות בקומה מעל, לא יכול לדמיין ששבוע לפני התערוכה, מה שהיה נראה, זו רצפת בטון ענקית חשופה. בתוך שבוע ימים, נוצרת במקום מציאות אחרת, שכולה ים, גלים ויאכטות.

אולם, מאחר שהתערוכה מייצגת את הים על כל מרכיביו, יש גם תצוגות של מנועי סירות, סירות בגדלים שונים, ציוד צלילה, ביגוד מיוחד ושאר עזרים.

זו התערוכה הגדולה באירופה בנושא זה ובזו האחרונה, בינואר השנה, הציגו  1,900 מציגים מ - 68 מדינות. ביקרו בה ב - 9 הימים בהם היתה פתוחה 250,000 איש.

מבקרים רבים מגיעים גם מישראל ולהם ולחברות המבקשות להציג בתערוכה, איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ מציעה את שרותיה 03-6882929 .

כדי להפנים, מה באמת קורה בתערוכה ולהאמין, שהכתוב עד כאן משקף מציאות, כדאי להיכנס לעמוד הבית של התערוכה ולצפות שם בוידאו המצורף https://www.boat-duesseldorf.com/

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה