אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
לא פשוט להפוך מרכז ירידים לחוף ים. בדיסלדורף עושים את זה כל שנה
4/24/2018 2:16:51 PM


בחודש ינואר 2019 יתקיים במרכז הירידים של דיסלדורף בפעם החמישים יריד BOOT  חמישים שנה ברצף! נזדמן לי פעם להיות שם בימי ההכנה של התערוכה. מרכז הירידים שוכן לצידו של נהר הריין. בשבוע שלפני התערוכה, הנהר מלא ביאכטות שמגיעות בשייט לרציף מיוחד שהוקם במקום ושלא היה מבייש רציפי מטענים בנמל קטן כלשהו בעולם. משם היאכטות מועמסות על משאיות ומוכנסות, עם המשאית, אל הביתן ביריד.

כיאה לתערוכה לספורט ימי וכדי להדגים גלישת גלים, היריד מקים בריכות ענק בתוך הביתן ומאווררי ענק יוצרים גלים, שעליהם גולשים אמיתיים מבצעים הדגמות. זה לא נגמר כאן. כדי להראות ציוד צלילה, מעמידים בריכות שקופות ובתוכן צוללנים.

מי שמסתכל על התצוגות מהמסעדות שנמצאות בקומה מעל, לא יכול לדמיין ששבוע לפני התערוכה, מה שהיה נראה, זו רצפת בטון ענקית חשופה. בתוך שבוע ימים, נוצרת במקום מציאות אחרת, שכולה ים, גלים ויאכטות.

אולם, מאחר שהתערוכה מייצגת את הים על כל מרכיביו, יש גם תצוגות של מנועי סירות, סירות בגדלים שונים, ציוד צלילה, ביגוד מיוחד ושאר עזרים.

זו התערוכה הגדולה באירופה בנושא זה ובזו האחרונה, בינואר השנה, הציגו  1,900 מציגים מ - 68 מדינות. ביקרו בה ב - 9 הימים בהם היתה פתוחה 250,000 איש.

מבקרים רבים מגיעים גם מישראל ולהם ולחברות המבקשות להציג בתערוכה, איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ מציעה את שרותיה 03-6882929 .

כדי להפנים, מה באמת קורה בתערוכה ולהאמין, שהכתוב עד כאן משקף מציאות, כדאי להיכנס לעמוד הבית של התערוכה ולצפות שם בוידאו המצורף https://www.boat-duesseldorf.com/

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה