אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
ישראל ממשיכה להוביל את מהפכת הדפוס הדיגיטלי, כולל הדפסה על טקסטיל
4/25/2018 9:31:33 AM


בזמנו, בשנות השבעים של המאה הקודמת, עולם הדפוס הוכה בתדהמה לנוכח החידוש של חברת סאיטקס מהרצליה בתחום ההדפסה על טקסטיל. החברה התפתחה בקצב מדהים והפכה עד מהרה לגלובלית, תוך כדי חשיפה של המצאות נוספות כמו ההדפסה בפורמט רחב. וכפי שקורה לחברות ישראליות מהפכניות רבות, סאיטקס נרכשה על ידי חברה רב לאומית ואיבדה בהדרגה את הניחוח הישראלי שלה. אבל תחום ההדפסה על טקסטיל לא נעלם איתה.

חברה ישראלית בשם קורנית, הנסחרת בנסד"ק השאירה את ישראל על המפה העולמית ובמידה מסוימת שולטת ומכוונת את הקורה בעולם בתחום המיכון והתוכנות להדפסה על טקסטיל.

מה שמדהים הוא, שהיא עושה זאת באמצעות 1,000 לקוחות בלבד. בלבד? כן, אבל לקוחות שההשפעה שלהם על השוק העולמי גדולה. אולי הנתון הבא מאשש זאת: מדי שנה, 70 מליון פרטי טקסטיל מודפסים בעולם באמצעות השיטות של קורנית.

החברה נוסדה בשנת 2002 והיא מעסיקה 400 עובדים. היא  פועלת מהבסיס בראש העין ומפעילה 5 מרכזים בעולם: ויסקונסין בארה"ב, דיסלדורף בגרמניה, הונג קונג ושנחאי באסיה ומיאמי עבור השוק של אמריקה הלטינית.

לחברה 45 מפיצים ברחבי העולם וכדי לסייע להם בשיווק, היא משתתפת בתערוכות שונות. מחודש מאי 2018 היא תציג ב - 15 תערוכות בפיזור להלן:

מאי 

אוקלנד (ניו זילנד), ברלין, גואנגז'ו (סין), אטלנטה

יוני

שיקגו

יולי

סאו פאולו, מדאין (קולומביה)

אוגוסט

ניו דלהי

ספטמבר

ורשה, קורטריג (בלגיה), מדריד

אוקטובר

סופיה, פריס, מילנו

נובמבר

ורשה

הנה כי כן, עוד דוגמא לחשיבות התערוכות במערך השיווק של חברה יצרנית ישראלית המשווקת מוצריה ברחבי העולם.

עוד על חברת קורנית ב - https://www.kornit.com 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

 

 

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה