אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
ישראל ממשיכה להוביל את מהפכת הדפוס הדיגיטלי, כולל הדפסה על טקסטיל
4/25/2018 9:31:33 AM


בזמנו, בשנות השבעים של המאה הקודמת, עולם הדפוס הוכה בתדהמה לנוכח החידוש של חברת סאיטקס מהרצליה בתחום ההדפסה על טקסטיל. החברה התפתחה בקצב מדהים והפכה עד מהרה לגלובלית, תוך כדי חשיפה של המצאות נוספות כמו ההדפסה בפורמט רחב. וכפי שקורה לחברות ישראליות מהפכניות רבות, סאיטקס נרכשה על ידי חברה רב לאומית ואיבדה בהדרגה את הניחוח הישראלי שלה. אבל תחום ההדפסה על טקסטיל לא נעלם איתה.

חברה ישראלית בשם קורנית, הנסחרת בנסד"ק השאירה את ישראל על המפה העולמית ובמידה מסוימת שולטת ומכוונת את הקורה בעולם בתחום המיכון והתוכנות להדפסה על טקסטיל.

מה שמדהים הוא, שהיא עושה זאת באמצעות 1,000 לקוחות בלבד. בלבד? כן, אבל לקוחות שההשפעה שלהם על השוק העולמי גדולה. אולי הנתון הבא מאשש זאת: מדי שנה, 70 מליון פרטי טקסטיל מודפסים בעולם באמצעות השיטות של קורנית.

החברה נוסדה בשנת 2002 והיא מעסיקה 400 עובדים. היא  פועלת מהבסיס בראש העין ומפעילה 5 מרכזים בעולם: ויסקונסין בארה"ב, דיסלדורף בגרמניה, הונג קונג ושנחאי באסיה ומיאמי עבור השוק של אמריקה הלטינית.

לחברה 45 מפיצים ברחבי העולם וכדי לסייע להם בשיווק, היא משתתפת בתערוכות שונות. מחודש מאי 2018 היא תציג ב - 15 תערוכות בפיזור להלן:

מאי 

אוקלנד (ניו זילנד), ברלין, גואנגז'ו (סין), אטלנטה

יוני

שיקגו

יולי

סאו פאולו, מדאין (קולומביה)

אוגוסט

ניו דלהי

ספטמבר

ורשה, קורטריג (בלגיה), מדריד

אוקטובר

סופיה, פריס, מילנו

נובמבר

ורשה

הנה כי כן, עוד דוגמא לחשיבות התערוכות במערך השיווק של חברה יצרנית ישראלית המשווקת מוצריה ברחבי העולם.

עוד על חברת קורנית ב - https://www.kornit.com 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

 

 

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה