אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
מלון צף על נהר הריין, פתרון מצוין למבקרי תערוכת הפלסטיק בדיסלדורף
6/10/2018 9:15:50 AM


מבקר מישראל, כמו ממקומות אחרים בעולם, המבקר בתערוכה בדיסלדורף, מבקש בד"כ מלון זול נקי עם כל ה - Facilities , הכי קרוב למרכז התערוכות וגם שיהיה קרוב לעיר העתיקה כדי לצאת בערב לארוחה טובה ובירה, כי הוא בסה"כ מגיע ליומיים - שלושה וצריך שהכל ידפוק. אלא שבדיסלורף, כמו בערים אחרות, אין חיה כזאת.

אפשר לספק חלק מהדברים. שיהיה קרוב למרכז הירידים וגם לעיר העתיקה, שאפשר יהיה לקפוץ ברגל, בהליכת בוקר נעימה לאורך הנהר ושיהיה בו הכל. אבל......המחיר הוא בעייתי.....אולי?

מה שמוצע היום למבקרים שמתכוונים להגיע לעיר לרגל תערוכת הפלסטיק והגומי K באוקטובר 2019...הוא מלון צף בספינה ענקית שעוגנת בנהר במרחק סביר מהתערוכה וממקומות הבילוי והמציעה אפשרויות גסטרונומיות ובילוי בספינה עצמה ובחדרים מדהימים.

מנסיון אישי, זה מאד נוח, שונה ומיוחד, אבל המחיר עבור התענוג הזה, קצת מרתיע. מצד שני, בעת התערוכה כל המחירים קופצים ובמבט שני זה לא נראה נורא כל כך, בהשוואה.

נכון, 330 יורו בממוצע ללילה, זה לא זול, אבל אנחנו מכירים בתי מלון פחות זוהרים מהספינה המדוברת, שלא מתביישים לבקש...ולקבל גם 400 יורו.

מי שמכיר את התערוכה יודע שזה לא מוגזם לבצע הזמנת חדרים, שנה וחצי לפני מועד הפתיחה.

ולאלו שחושבים שזה רחוק, ניתן להבטיח שככל שמתקרבים (למועד התערוכה) זה הופך להיות יקר יותר ולעתים, אף לא ניתן להשגה.

אז מי שרוצה לפעול עכשיו, הנה האתר של  לשכת התיירות בדיסלדורף, עם הפניות לספקים השונים   www.duesseldorf-tourismus.de/messe/k

 

 עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה