אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
מלון צף על נהר הריין, פתרון מצוין למבקרי תערוכת הפלסטיק בדיסלדורף
6/10/2018 9:15:50 AM


מבקר מישראל, כמו ממקומות אחרים בעולם, המבקר בתערוכה בדיסלדורף, מבקש בד"כ מלון זול נקי עם כל ה - Facilities , הכי קרוב למרכז התערוכות וגם שיהיה קרוב לעיר העתיקה כדי לצאת בערב לארוחה טובה ובירה, כי הוא בסה"כ מגיע ליומיים - שלושה וצריך שהכל ידפוק. אלא שבדיסלורף, כמו בערים אחרות, אין חיה כזאת.

אפשר לספק חלק מהדברים. שיהיה קרוב למרכז הירידים וגם לעיר העתיקה, שאפשר יהיה לקפוץ ברגל, בהליכת בוקר נעימה לאורך הנהר ושיהיה בו הכל. אבל......המחיר הוא בעייתי.....אולי?

מה שמוצע היום למבקרים שמתכוונים להגיע לעיר לרגל תערוכת הפלסטיק והגומי K באוקטובר 2019...הוא מלון צף בספינה ענקית שעוגנת בנהר במרחק סביר מהתערוכה וממקומות הבילוי והמציעה אפשרויות גסטרונומיות ובילוי בספינה עצמה ובחדרים מדהימים.

מנסיון אישי, זה מאד נוח, שונה ומיוחד, אבל המחיר עבור התענוג הזה, קצת מרתיע. מצד שני, בעת התערוכה כל המחירים קופצים ובמבט שני זה לא נראה נורא כל כך, בהשוואה.

נכון, 330 יורו בממוצע ללילה, זה לא זול, אבל אנחנו מכירים בתי מלון פחות זוהרים מהספינה המדוברת, שלא מתביישים לבקש...ולקבל גם 400 יורו.

מי שמכיר את התערוכה יודע שזה לא מוגזם לבצע הזמנת חדרים, שנה וחצי לפני מועד הפתיחה.

ולאלו שחושבים שזה רחוק, ניתן להבטיח שככל שמתקרבים (למועד התערוכה) זה הופך להיות יקר יותר ולעתים, אף לא ניתן להשגה.

אז מי שרוצה לפעול עכשיו, הנה האתר של  לשכת התיירות בדיסלדורף, עם הפניות לספקים השונים   www.duesseldorf-tourismus.de/messe/k

 

 עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה