אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
אפריקה, אפריקה! מעתה, טיסות מתל אביב למרכזי התערוכות באפריקה
6/18/2018 11:38:49 AM


לתערוכות מקצועיות באפריקה אין היסטוריה ארוכה, אבל קצב ההתפתחות שלהן מרשים ומבטיח. מי שתורם לכך, הם מרכזי התערוכות הגדולים של אירופה ולמארגני התערוכות הפרטיים שם, שרואים באפריקה יבשת ראויה להשקעה.

בהקשר זה מעניין לציין את מעורבותן העמוקה של חברות לתערוכות במדינות המפרץ, טורקיה והודו בארגון התערוכות ביבשת.

המדינה המתקדמת ביותר בתחום התערוכות ולה גם מסורת ארוכת שנים, היא דרום אפריקה (92 תערוכות בשנת 2018) עם כמה מרכזי תערוכות ענקיים בערים המרכזיות. אחריה אפשר לציין את קניה (53 תערוכות) עם שני מרכזי תערוכות מודרנים, את ניגריה (20 תערוכות) אתיופיה (8) גאנה (9) (* הנתונים מתוך מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל אקספואקספו www.expoexpo.com)

חשוב אם כן, לערוך היכרות עם אתיופיין אייליינס שמציעה להוביל אתכם כמעט לכל יעד באפריקה.

אתיופיאן איירליינס נוסדה בשנת 1946 ובעלת 72 שנים של ניסיון כחברת התעופה הלאומית של אתיופיה. אתיופיאן איירליינס מפעילה 2 טיסות יומיות לתל אביב ומגיעה למעל מ- 100 יעדים ברחבי העולם.

לרשות אתיופיאן איירליינס עומדים כ-100 מטוסים שגילם הממוצע עומד על 5 שנים בלבד! אתיופיאן איירליינס מפעילה טיסות בינלאומיות עם מטוסי הדרימליינר 787-800 ו 787-900, בואינג 777 ואיירבס A350.

טיסות ההמשך של אתיופיאן איירליינס לאפריקה הינם עם עצירות בניים נוחות (בין שעתיים ל-3 שעות המתנה- תלוי ביעד).

מחירים

טיסות לניירובי החל מ- 598$ בלבד.

טיסות ליוהנסבורג החל מ 594$ בלבד.

 

 גם אסיה ודרום אמריקה

אתיופיאן איירליינס מפעילה רשת בינלאומית רחבה ומגיעה גם ליעדים באסיה כמו: דלהי, בנגקוק, מומבאי, הונג קונג, סינגפור, טוקיו ועוד..

כמו כן – אתיופיאן איירליינס מפעילה גם טיסות בינלאומיות לדרום אמריקה – סאו פאולו ובואנוס איירס.

 להלן רשימת היעדים שאתיופיאן איירליינס מגיעה אליהם באפריקה: Abidjan, Abuja, Accra, Addis Ababa,Antananarivo ,Bahir dar, Bamako, Blantyre, Brazzaville, Bujumbura, Cairo, Cape Town,Comoros, Conakry, Cotonou, Dakar, Dar-Es-Salaam, Dire dawa, Djibouti, Douala, Durban, Entebbe, Enugu, Gaborone, Goma, Harare, Hargeisa,Johannesburg, Juba, Kano, Khartoum, Kigali, Kilimanjaro, Kinshasa, Lagos, Libreville, Lilongwe, Lomé, Luanda, Lubumbashi, Lusaka, Malabo, Maputo, Mekele, Mombasa, N’Djamena, Nairobi, Ndola, Niamey, Ouagadougou, Pointe-Noire, Seychelles, Victoria Falls, Windhoek, Yaoundé, Zanzibar.

 עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה