אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!
7/2/2018 2:18:53 PM


התערוכה הבינלאומית לדפוס IPEX באנגליה, זכורה לי עוד מהימים של חברת ITF שאירגנה אותה במשך עשרות שנים. התערוכה היתה חלק מסבב אירופי שכלל את איטליה, צרפת , אנגליה וגרמניה.

כל שנה התקיימה באירופה תערוכה מרכזית אחת לדפוס. זו היתה מן הבנה בין מארגני תערוכות הדפוס, שכובדה במשך שנים....עד שהחברה המארגנת באנגליה נמכרה לחברה הרב לאומית REED. ואצל "ריד" אין סנטימנטים. לא כלכלי מוכרים....והתערוכה נמכרה לחברת "אינפורמה" שלימים (אפריל 2018) רכשה את חברת UBM והפכה בכך לחברה הגדולה בעולם לארגון תערוכות.

וב"אינפורמה", במסגרת הפורטפוליו שגדל, עשו חושבים ובדקו כלכלית את תערוכת IPEX והחליטו שלא עוד. התערוכה האחרונה התקיימה ב - 2017 בבירמינגהם ועכשיו הוכרז על פטירתה.

מותג בינלאומי ששלט, עשרות שנים, בשוק הדפוס בבריטניה, הפסיק להתקיים. הרבה כח ועוז דרושים כדי להגיע להחלטה הזו, שתשנה גם את פני הסבב האירופי שנשמר שנים רבות.

האמת מאחורי השיקולים הכלכליים של "אינפורמה" היא שהתערוכה הדומיננטית לדפוס, בעולם, DRUPA של דיסלדורף חישבה מסלול מחדש ועברה בהדרגה מסבב של 4-5 שנים לתדירות של פעם בשלוש שנים. זה הכניס בלבול אצל שאר התערוכות.

זאת ועוד, בשנים האחרונות תעשיית הדפוס שינתה פניה ותחומים כמו דפוס דיגיטלי, הדפסה על אריזות נייר, קרטון, פלסטיק וחומרים אחרים, זלגו אל תערוכות אחרות כמו אינטרפק, K, "פספה" , תערוכות לשילוט וכד' והקטינו בכך את מספר המציגים.

לדוגמא: ב - IPEX 2017 הציגו רק 150 חברות וביקרו בה 7,000 איש. לשם השוואה, נציין כי ב"דרופה" של דיסלדורף מציגות כ - 4,000 חברות (ויש רשימת ממתינים...) ומבקרים בה כ - 200,000 איש

למזלם הטוב של אנשי יריד דיסלדורף, שתי התערוכות הדומיננטיות בתחומי האריזה והפלסטיק הן מותגים שלהם, כך שהזליגה מתרחשת בתוך הבית.

 

 עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה