אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש
7/12/2018 2:04:33 PM


לפני 40 שנה בקירוב, החליטה ממשלת בריטניה לערוך מכרז בין ערים באנגליה על העמדת מרכז תערוכות לאומי - NEC . לונדון, שהיתה כה בטוחה במעמדה כמרכז תערוכות בינלאומי, לא ניגשה אפילו למכרז. ערים אחרות כן והזוכה היתה העיר האפורה והמשעממת בירמינגהם.

ההתחיבות של הממשלה היתה להעמיד קו רכבת מלונדון למרכז הלאומי. ואכן, המרכז נבנה כך שתחנת הרכבת היתה חלק אינטגרלי ממנו. הוזמנו מומחים מיריד דיסלדורף לייעץ בהקמת הביתנים וראה זה פלא,המרכז נבנה בקונצפט הגרמני (להוציא את ענין הרכבת) והחל לארח תערוכות מקומיות ובינלאומיות.

לונדון גיחכה לאור נסיונות ה - NEC למשוך מארגני תערוכות אליה, אבל עד מהרה הגיחוך הפך לבכי. המרכז החדש עלה וצמח והמרחק בינו לבין לונדון התקצר בזמן, בזכות רכבת מהירה בין הערים, כך שמבקרים יכולים היו לקפוץ בבוקר ולחזור בערב ללונדון.

לאחר ההכרה במרכז הלאומי מצד מארגנים ומציגים ומדינות, נולד הצורך בבניית בית מלון, מרכז כנסים ואולם אירועים, בתוך תחומי המרכז. במקביל, החלו פרנסי העיר להוציא את העיר משממונה ולהפוך אותה מעיר של פועלי מכרות ותעשיית רכב, לעיר פעילה עם אירועי תרבות, מסעדות, בתי מלון ועוד. - פריז של המידלנדס.

היום, המרכז מארח מדי שנה 7 מיליון מבקרים, חלקם הגדול מחוץ לאזור. זאת, לא רק בזכות התערוכות והכינוסים, אלא גם בזכות פסטיבלים, קונצרטים מכל הסוגים ושאר אירועי תרבות.

אין טעם להרבות במלים לגבי איך ייראה המרכז לאחר השיפוץ שהחל ביוני 2018, פשוט מפני שיש וידאו שמראה זאת בצורה משכנעת  http://exhibitionnews.uk/nec-unveils-plans-for-4-5m-transformation/

כתבנו בפתיח שמעניין להשוות בין ה - NEC למרכז הירידים בתל אביב, אך כאן טרם פורסמה תכנית השיפוצים. נעשה זאת כאשר המידע יהיה זמין

ניתן להתרשם מהפעילות בבירמינגהם ב http://www.thenec.co.uk/whats-on/

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה