אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health
8/9/2018 12:53:50 PM


נפתחה ההרשמה למשתתפים בכנס הבינלאומי לביג דאטה בבריאות שיתקיים ב - 16 באפריל במרכז הקונגרסים ואהל שליד אוניברסיטת בר אילן. זהו כנס ראשון מסוגו בישראל. ישראל ידועה בעולם בשל חלקה בפיתוח תוכנות ואלגוריתמים לאיסוף וניתוח נתונים, כדי להגיע לכך שניתן יהיה לחזות תופעות ותהליכים עתידיים.

ממשלת ישראל החליטה לאחרונה לפתוח את התיקים של כל המבוטחים ברפואה הצבורית כדי לאפשר לחוקרים לאסוף נתונים ולנתחם. פרטיותם של החולים תישמר בקפדנות ולא תיחשף זהותם, כמובן.

בראש הכנס עומדים כיו"רים משותפים ד"ר איל צימליכמן מנהל מרכז החדשנות של שיבא וד"ר דויד רייך מנהל בית החולים "הר סיני" בניו יורק.

חברים בצוות ההיגוי של האירוע הם פרופ' ורדה שלו, פרופ' רן בליצר,ד"ר מיכל רוזן צבי, ד"ר קירה רדינסקי, ד"ר גידי שטיין, ד"ר מתיו לוין, ד"ר אהובה וייס-מייליק, שירה לב עמי וברונו לביא.

את הכנס תלווה תערוכה מקצועית

פרטים על חסויות, תנאי השתתפות והרשמה ב - www.bigdatatlv.com

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה