אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן
10/4/2018 3:58:34 PM


אירופה עוברת שינויים דמוגרפיים בעקבות גלי ההגירה. אחד מהם הוא בתחום הגסטרונומי. נוצרים בהדרגה שינויים בצריכת מזון. נפתחים יותר עסקים המציעים מזון אתני. אומרים, שזה לטובה, כי הגיע הזמן שאירופה תחליף או תשנה משהו בצלחת.

אבל לא מדובר על מזון בסיסי בלבד, אלא גם על ממתקים ושאר דברי מתיקה כמו עוגות, גלידות ועוד. כאן נכנסת לתמונה תערוכת ISM בקלן, שהבינה שיש צרכנים רבים להלאל וכשר וזו מגמה, שכדאי ללכת עליה.

זה התחיל לראשונה בתערוכה של 2017. ההתנפלות ההמונית  של המבקרים על הביתנים בהם הוצגו דברי מתיקה הלאל וכשר, סימנה את המגמה. ב - 2018 זה כבר הפך לעובדה ולקראת התערוכה שתתקיים בינואר 2019 כבר נוצר קמפיין שבמרכזו דגש על סוג זה של דברי מתיקה.

ISM היא התערוכה הגדולה והחשובה ביותר בעולם בתחום דברי המתיקה. היא מתקיימת מדי שנה במרכז התערוכות של קלן במהלך חודש ינואר.

הפרופיל של המבקרים כולל גם יצרנים מכל העולם ולכן נולדה לפני כמה שנים התערוכה המקבילה  PRO-SWEET שהיא תצוגה מקיפה של אמצעי ייצור ואריזה של ממתקים.

התערוכה תתקיים בין התאריכים 27 - 30 בינואר 2019 במרכז התערוכות של קלן http://www.ism-cologne.com

בכרטיס אחד, אפשר לבקר בשתי התערוכות.

יצרנים מישראל מציגים בתערוכה באופן מסורתי מדי שנה. לאלו שעדיין לא גילו את הפוטנציאל הגלום בה ליצוא, כדאי לפנות אל נציגות התערוכה בישראל - איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 www.itex.co.il

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה