אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?
10/8/2018 4:01:47 PM


תערוכת paperworld, היא דוגמא טובה לכך שמי שרוצה למצוא הכל על נייר, מכשירי כתיבה וציוד משרדי כדאי שיגיע לפרנקפורט. היריד שנחשב היום לחדשני ולפורץ דרך בתחום ציוד משרדי וניירת.

התערוכה הקרובה בינואר 2019 תחדד את החזון והמגמות באולמות בקונספט חדש. היא מחולקת לכמה אזורים וחשוב, במיוחד לאלו שכבר היו בתערוכה בשנים קודמות, להכיר בשינויים:

 אזור הציוד המשרדי – עטיפות, נייר מכתבים, מוצרים למסיבות, כרטיסי ברכה, מוצרי עור קטנים, אביזרים, מפיות ועוד) עבר מאולמות 5.1 ו 6.1 לאולם 3.1 הענק. משמעות הדבר היא, כי המבקרים ימצאו את מגוון המוצרים באולם אחד במקום שניים.

סידור המוצרים החדש יוביל למספר יתרונות הן למציגים והן למבקרים. המבקרים המסחריים יכולים לראות קווי מוצרים משלימים לתחומי העסק שלהם וליצור קשר עם היצרנים המתאימים. יתר על כן, האולם המודרני 3.1 מאופיין לא רק בארכיטקטורה האטרקטיבית שלו, אלא גם בגודלו, המעניק למציגים הזדמנות להגדיל את תצוגותיהם ביריד.

 אולם 3.0 נשאר ממוקד בתחום המשרדי. באולם 4.0 יהיו חברות לכלי כתיבה, שרטוט.

ואם נחזור לפתיח בדבר הסינים, הנה נתון מעניין. בתערוכה ב-2018  הציגו כ 550 חברות סיניות וכ300 חברות נוספות מאסיה – סה"כ כ 50% מהמציגים!

לפרטים נוספים, כרטיסי כניסה לתערוכה, סידורי נסיעה 077-5621900 talbar@talbar.co.il

   https://paperworld.messefrankfurt.com/frankfurt/de.html

 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה