אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?
11/15/2018 3:16:22 PM


הרעיון שמאחורי החלטת ממשלת ישראל לפתוח את כל התיקים הרפואיים של אזרחי ישראל בפני חוקרים מכל העולם, כמובן תוך שמירה קפדנית של זהות המבוטח, הוא לאפשר איסוף נתונים וביצוע אנליזה של הנתונים, תוך השוואתם למליוני פרופילים אחרים בעולם. בכך, יתאפשר לחזות מראש את המחלות בהן המבוטח האינדיבידואלי עלול לחלות בהן.

למה זה חשוב? כי חיזוי מראש יכול למנוע את החולי, בעזרת טיפול נכון מונע.

המומחים אומרים שאם רופא המשפחה יוכל להעלות את שם החולה על המחשב ולקבל את הפרופיל הרפואי שלו ולצד זה את כל האפשרויות שנאספו בכל העולם, לפרופיל זהה, הרופא יוכל לעדכן את הפציינט ולספק לו רפואה מונעת, שתצמצם את האפשרות שהוא יחלה במחלה מסוימת שהפרופיל הבריאותי שלו מורה שיחלה בה בעתיד.

על רקע זה, יתקיים באפריל 2019 הכנס הבינלאומי הראשון לביג דאטה בתחום הבריאות. מאחורי הכנס עומדים המרכז הרפואי שיבא ומרכז החדשנות שלו וביה"ח הר סיני בניו יורק, שלו מרכז חדשנות ומחקר גדול, בתחום זה.

הכנס והתערוכה הצמודה לו, Bigdatatlv - healthcare יתקיים במרכז הקונגרסים ואהל שליד אוניברסיטת בר אילן ביום 19 באפריל 2019 וצפויים להשתתף בו אנשים מהתחום מישראל ומהעולם.

עוד פרטים על הכנס והרשמת משתתפים, באתר www.bigdatatlv.com טלפון 03-6882929

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה