אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך
11/29/2018 10:57:15 AM


הרעיון לכנס את חברות הטכנולוגיה המתפתחות בתחום המחשבים באולמות הכנסים בלאס וגאס, שטח הכנסים הגדול ביותר בארה"ב, הועלה על ידי היזם שלדון אדלסון ב-1980. שלוש שנים לאחר מכן הגיש ביל גייטס את נאום הפתיחה בתערוכה בערב פתיחתה.

ב-1997,לאחר שהבין עד כמה האינטרנט שינה את פני תעשיית המיחשוב, מכר אדלסון את קומדקס לחממת האינטרנט היפאנית סופטבנק תמורת 860 מיליון דולר במזומן, ובכסף זה הקים את מלון ונציה המפואר בלאס וגאס.

בהדרגה, התערוכה איבדה את חשיבותה ואף ששינתה שמה ל - Key3media וב - 2003 היא נכנסה להליך של פשיטת רגל.

את מה שהבין אדלסון בחושיו המחודדים ואת מה שהבינו, שנים לאחר מכן, הרוכשים שלו, על גלגוליהם השונים, הבינו אנשי יריד הנובר רק עכשיו והכריזו על ביטול המותג cebit והתערוכה שתוכננה ליוני 2019.

הכתובת היתה על הקיר כבר כמה שנים, אבל בתעשייה השמרנית של התערוכות, סרבו לקרוא אותה. המציאות היא שכל מה שקשור למחשבים, תוכנות ו - IT הוטמע בהדרגה ובאופן טבעי ונכון בתערוכות מקצועיות שונות. 

רואים זאת היום בתערוכות טכנולוגיות, בתערוכות רפואיות ועוד. המהלך הטבעי צריך היה להיות ל"הפריט" את התערוכה ולהטמיעה ביריד הטכנולוגי הגדול של הנובר, מה שהיה משביח את היריד.

ואכן, ההחלטה התקבלה ומ- 2019 נראה את הנושאים של "סביט" בתוך היריד הטכנולוגי, שנחשב עדיין לגדול ולחשוב בעולם.

ועל זה נאמר, טוב מאוחר מאשר לעולם לא. 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה