אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם
12/7/2018 11:44:00 AM


בפרוץ האינטרנט, תעשיית התערוכות העולמית נכנסה ללחץ. "מומחים" חזו שהנה התחיל סוף עידן התערוכות. האינטרנט יספק את כל מה שקניינים זקוקים לו בצורה מהירה ועם נגישות גבוהה.

בהדרגה, עם חלוף ההתרגשות מהמדיה החדשה, נוכחו מארגני תערוכות ברחבי העולם שהשד אינו נורא וקניינים ואנשי מקצוע לא מפסיקים להגיע פיזית לתערוכות.

נעשו נסיונות לארגן תערוכות וירטואליות, ברשת, שמציעות את כל המידע והקשרים עם ספקים. הנסיונות כשלו. הציבור הצביע ברגליים. נעשו מחקרים בנושא, שהגיעו למסקנה שאנשי מקצוע וקניינים, אינם יכולים להגיע להחלטות מושכלות לגבי רכישת ציוד וטכנולוגיות, ללא המגע האישי עם הציוד והספק.

הרצון לראות בפועל, לגעת, להריח ולהחליף דעות, גבר על הנוחיות שהוצעה באינטרנט. וכמו שקורה תמיד, לאחר "מהפיכות", מתפתחות שיטות ודרכים לנצל את אותו פחד ולהפוך אותו ליתרון.

מארגני התערוכות הפכו את האינטרנט למנוף שווקי, בעזרתו הביאו את דבר התערוכה ואת תכניה אל הציבור. בכך, לא רק שהשיגו חשיפה גדולה מבעבר, הם גם חסכו סכומי עתק בתקציבי השווק.

אבל לא לעולם חוסן. מה שלא היה צפוי, קרה. האינטרנט פיתח מסחר אלקטרוני, נגיש להמונים, זול ומהיר. שיטות ההפצה, דרכי ההגעה של המוצרים וזמני ההספקה אל הלקוח התקצרו. אתרי הסחר המקוונים מציעים מוצרים לאינדיבידואל ולבית. חנויות מסורתיות נפגעו. חלקן הפכו להיות מקוונות.

הצורך בתערוכות למוצרי צריכה פחת. יחד איתן הצורך בתערוכות לעסקים, מחשבים (בעיקר חומרה) קמעונאות, נדל"ן ותערוכות שהציוד שהן מציעות הוא סטנדרטי, כמו מכשירי כתיבה, ציוד למשרד, לבתי ספר וכד'. כך בהדרגה, הן איבדו את מקומן בתעשיית התערוכות. נשארו רק התערוכות המובילות ומספרן הולך וקטן.

לצד הירידה נרשמה גם עליה. עליה בתערוכות המקצועיות בתחומים בהם לאינטרנט אין גישה. הכוונה לתערוכות של ציוד לתעשייה, תערוכות טכנולוגיות ובעיקר......תערוכות רפואיות ואלו העוסקות בבריאות.

במהדורת 2019 של מנוע החיפוש לתערוכות בעולם www.expoexpo.com מופיעות כ - 180 תערוכות רפואיות מפקיסטן ועד צ'ילה. זאת ועוד, תערוכות לרפואת שיניים התרחבו ומספרן נושק ל - 100.

כאשר מדברים על זה, זה די מובן למה. האם רופא/קניין יכול להחליט לרכוש ציוד קרדיולוגי באינטרנט? או  מקדח חדש לשיניים?

וכמו שאמרו חכמינו על השילוב בין תורה וקמח.... ביחד עם התערוכות הללו התרחבה גם תעשיים הכינוסים והיום, ניתן למצוא בכל תערוכה שכזו כנס מקצועי מקביל.

ואפרופו שני הנושאים הרפואיים הללו, בשנת 2019 אנחנו ממליצים על שתי תערוכות: האחת במרכז הירידים של קלן IDS לרפואת שיניים ו - Medica לטכנולוגיות רפואיות בדיסלדורף

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה