אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים
1/10/2019 9:36:47 AM


נהוג לחשוב שתערוכות הן ההזדמנות השווה לכל יצרן להציג את החידושים שלו ומארגני התערוכות אינם מפעילים צנזורה על המוצרים המוצגים, אלא אם המוצג פוגע, מעליב ומקומם ומהווה סכנה בטיחותית או יכול לגרום להתנהגות בלתי מוסרית, עקב חשיפתו.

נראה שמה שקרה בתערוכת החידושים הטכנולוגים CES השנה, בה נשללה זכות מממציא להציג בתערוכה מוצג חדשני בדמות וויברטור, שזכה בפרס חודש לפני התערוכה, בתחרות החידושים של התערוכה, אינו עומד בקריטריונים שצוינו למעלה. 

"הוא לא היה צריך לעמוד לבחירה במסגרת התחרות ולכן אין לו מקום להיות מוצג בכנס שלנו" מסרה בהצהרה דוברת התערוכה.

בדיקה שנערכה בהיסטוריה של המוצרים המוצגים בתערוכה, העלתה כי הדוברת לא דייקה, משום שבעבר הוצגו מוצרים של מציאות רבודה בפורנו (2017) רובוטיות מין לגברים (2018) וב - 2016 מוצר המיועד לחזק את רצפת האגן ושרירי הנרתיק זכה בפרס המוצר הרפואי של השנה.

הביקורת על האפליה המגדרית בתערוכה צברה תאוצה. מנהלת החברה שפיתחה את הויברטור אמרה ש" ההנאה שלנו, כמו תחום ההי טק כולו, עדיין נשלטת על ידי גברים, מנכ"לים ומנהלים. אנחנו מאמינות שצריך להפיל את הטאבו על מין ומיניות ולכן עשינו משהו, שמעולם לא נעשה לפני כן, מכשיר ראשון בעולם שיכול להגיע לגביע הקדוש של אורגזמות- האורגזמה המעורבת".

מהו המכשיר שעורר את הסערה?

הוויברטור מבצע תנועות גירוי גם לנקודת הג'י וגם לדגדגן והוא עושה זאת ללא רטט, תוך שהוא מציע את האפשרות לשלוט בעוצמה ובכוון. מפתחי המוצר מתגאים בכך שהוויברטור מחקה במדויק פעולות אנושיות כמו אצבעות ופה ובכך מעניק אורגזמה משולבת מושלמת.

אגב, בתערוכה הוצג ויברטור של יצרן אחר, כזה הניתן לשליטה על ידי בן הזוג....אם זו אינה הדרת נשים, יש מקום לתהות מהי הדרה.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה