אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!
7/2/2018 2:18:53 PM


התערוכה הבינלאומית לדפוס IPEX באנגליה, זכורה לי עוד מהימים של חברת ITF שאירגנה אותה במשך עשרות שנים. התערוכה היתה חלק מסבב אירופי שכלל את איטליה, צרפת , אנגליה וגרמניה.

כל שנה התקיימה באירופה תערוכה מרכזית אחת לדפוס. זו היתה מן הבנה בין מארגני תערוכות הדפוס, שכובדה במשך שנים....עד שהחברה המארגנת באנגליה נמכרה לחברה הרב לאומית REED. ואצל "ריד" אין סנטימנטים. לא כלכלי מוכרים....והתערוכה נמכרה לחברת "אינפורמה" שלימים (אפריל 2018) רכשה את חברת UBM והפכה בכך לחברה הגדולה בעולם לארגון תערוכות.

וב"אינפורמה", במסגרת הפורטפוליו שגדל, עשו חושבים ובדקו כלכלית את תערוכת IPEX והחליטו שלא עוד. התערוכה האחרונה התקיימה ב - 2017 בבירמינגהם ועכשיו הוכרז על פטירתה.

מותג בינלאומי ששלט, עשרות שנים, בשוק הדפוס בבריטניה, הפסיק להתקיים. הרבה כח ועוז דרושים כדי להגיע להחלטה הזו, שתשנה גם את פני הסבב האירופי שנשמר שנים רבות.

האמת מאחורי השיקולים הכלכליים של "אינפורמה" היא שהתערוכה הדומיננטית לדפוס, בעולם, DRUPA של דיסלדורף חישבה מסלול מחדש ועברה בהדרגה מסבב של 4-5 שנים לתדירות של פעם בשלוש שנים. זה הכניס בלבול אצל שאר התערוכות.

זאת ועוד, בשנים האחרונות תעשיית הדפוס שינתה פניה ותחומים כמו דפוס דיגיטלי, הדפסה על אריזות נייר, קרטון, פלסטיק וחומרים אחרים, זלגו אל תערוכות אחרות כמו אינטרפק, K, "פספה" , תערוכות לשילוט וכד' והקטינו בכך את מספר המציגים.

לדוגמא: ב - IPEX 2017 הציגו רק 150 חברות וביקרו בה 7,000 איש. לשם השוואה, נציין כי ב"דרופה" של דיסלדורף מציגות כ - 4,000 חברות (ויש רשימת ממתינים...) ומבקרים בה כ - 200,000 איש

למזלם הטוב של אנשי יריד דיסלדורף, שתי התערוכות הדומיננטיות בתחומי האריזה והפלסטיק הן מותגים שלהם, כך שהזליגה מתרחשת בתוך הבית.

 

 עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה