אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש
7/12/2018 2:04:33 PM


לפני 40 שנה בקירוב, החליטה ממשלת בריטניה לערוך מכרז בין ערים באנגליה על העמדת מרכז תערוכות לאומי - NEC . לונדון, שהיתה כה בטוחה במעמדה כמרכז תערוכות בינלאומי, לא ניגשה אפילו למכרז. ערים אחרות כן והזוכה היתה העיר האפורה והמשעממת בירמינגהם.

ההתחיבות של הממשלה היתה להעמיד קו רכבת מלונדון למרכז הלאומי. ואכן, המרכז נבנה כך שתחנת הרכבת היתה חלק אינטגרלי ממנו. הוזמנו מומחים מיריד דיסלדורף לייעץ בהקמת הביתנים וראה זה פלא,המרכז נבנה בקונצפט הגרמני (להוציא את ענין הרכבת) והחל לארח תערוכות מקומיות ובינלאומיות.

לונדון גיחכה לאור נסיונות ה - NEC למשוך מארגני תערוכות אליה, אבל עד מהרה הגיחוך הפך לבכי. המרכז החדש עלה וצמח והמרחק בינו לבין לונדון התקצר בזמן, בזכות רכבת מהירה בין הערים, כך שמבקרים יכולים היו לקפוץ בבוקר ולחזור בערב ללונדון.

לאחר ההכרה במרכז הלאומי מצד מארגנים ומציגים ומדינות, נולד הצורך בבניית בית מלון, מרכז כנסים ואולם אירועים, בתוך תחומי המרכז. במקביל, החלו פרנסי העיר להוציא את העיר משממונה ולהפוך אותה מעיר של פועלי מכרות ותעשיית רכב, לעיר פעילה עם אירועי תרבות, מסעדות, בתי מלון ועוד. - פריז של המידלנדס.

היום, המרכז מארח מדי שנה 7 מיליון מבקרים, חלקם הגדול מחוץ לאזור. זאת, לא רק בזכות התערוכות והכינוסים, אלא גם בזכות פסטיבלים, קונצרטים מכל הסוגים ושאר אירועי תרבות.

אין טעם להרבות במלים לגבי איך ייראה המרכז לאחר השיפוץ שהחל ביוני 2018, פשוט מפני שיש וידאו שמראה זאת בצורה משכנעת  http://exhibitionnews.uk/nec-unveils-plans-for-4-5m-transformation/

כתבנו בפתיח שמעניין להשוות בין ה - NEC למרכז הירידים בתל אביב, אך כאן טרם פורסמה תכנית השיפוצים. נעשה זאת כאשר המידע יהיה זמין

ניתן להתרשם מהפעילות בבירמינגהם ב http://www.thenec.co.uk/whats-on/

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה