אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה
8/27/2018 2:11:53 PM


132 מדינות אישרו עד כה את השתתפותן בתערוכה העולמית אקספו 2020 שתתקיים בדובאי. בגלל תנאי מזג האויר במדינה, הוחלט באופן יוצא דופן ותקדימי, בתולדות האקספו, לקיים את האירוע בהפוך....כלומר במקום מאפריל עד אוקטובר....מאוקטובר עד אפריל.

לפי כל הסימנים, זה יהיה האקספו המושקע ביותר עד כה, אפילו בהשוואה לזה של הסינים בשנחאי 2010. לא רק הדובאים יהפכו את המדבר לגן פורח....ממוזג ככל האפשר, אלא גם המדינות המשתתפות.

המדינות נוהגות להראות בתערוכות העולמיות את עוצמתן ויכולותיהן בכל תחום, באמצעות הביתנים הענקיים והמושקעים ונראה שהפעם כולם הולכים לכוון של הגזמה, ברוח המארחים.

מדינות רבות כבר נמצאות בשלבים השונים של ההתארגנות לקראת האקספו. גרמניה, למשל, כבר עברה את שלב המכרזים. היא כבר יודעת איך ייראה הביתן שלה, מה יהיה תוכנו ומי יבנה אותו.

יריד קלן שנבחר לגוף המקצועי שאחראי להקמה ולארגון הביתן, העמיד צוות כבר לפני שנה.

לאחרונה נבחרה החברה הקבלנית שתקים את הביתן (חברה שויצרית שזכתה במכרז בו השתתפו 17 קבלנים מ - 12 מדינות) ועתה החל שלב הביצוע.

התכנון הוא להגיע לדובאי באמצע 2020 ולהעמיד את הביתן במקום בתוך 3 חודשים, כאשר כל האלמנטים יגיעו למקום משויצריה ויורכבו על ידי המומחים של החברה.

מידע אישי, הגרמנים אף נוהגים להריץ את הביתן במשך שבועיים - שלושה ולתקן דברים נדרשים.

ככל הידוע, ישראל טרם הוזמנה להופיע באקספו 2020. לא ברור אם זו הקלה או הלם.

 ישראל היא חלק ממשפחת העמים החברים בארגון העולמי של תערוכות האקספו ועד כה, לא נרשמה אפליה מסוג כלשהו באף אחד מהאקספואים.

מאידך, ההוצאה הכספית הכרוכה בהתארגנות ובהקמה של ביתן, שלא יפול בגודלו ואיכותו מהביתנים האחרים, מוערכת  בכ 15 - 18 מיליון דולר.

אם היתה כוונה להיות שם, הרי שהיה צורך "לצבוע" את ההוצאה בתקציב של 2019 ונדמה שהוא לא חלק ממנו.

זאת ועוד, אם לישראל היתה כוונה להשתתף,  צריך היה להתחיל את ההכנות כבר עתה. יוזכר כי ההכנות לביתן הישראלי באקספו 2010 בשנחאי החלו למעלה משנתיים לפני מועד הפתיחה.

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה