אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה
8/27/2018 2:11:53 PM


132 מדינות אישרו עד כה את השתתפותן בתערוכה העולמית אקספו 2020 שתתקיים בדובאי. בגלל תנאי מזג האויר במדינה, הוחלט באופן יוצא דופן ותקדימי, בתולדות האקספו, לקיים את האירוע בהפוך....כלומר במקום מאפריל עד אוקטובר....מאוקטובר עד אפריל.

לפי כל הסימנים, זה יהיה האקספו המושקע ביותר עד כה, אפילו בהשוואה לזה של הסינים בשנחאי 2010. לא רק הדובאים יהפכו את המדבר לגן פורח....ממוזג ככל האפשר, אלא גם המדינות המשתתפות.

המדינות נוהגות להראות בתערוכות העולמיות את עוצמתן ויכולותיהן בכל תחום, באמצעות הביתנים הענקיים והמושקעים ונראה שהפעם כולם הולכים לכוון של הגזמה, ברוח המארחים.

מדינות רבות כבר נמצאות בשלבים השונים של ההתארגנות לקראת האקספו. גרמניה, למשל, כבר עברה את שלב המכרזים. היא כבר יודעת איך ייראה הביתן שלה, מה יהיה תוכנו ומי יבנה אותו.

יריד קלן שנבחר לגוף המקצועי שאחראי להקמה ולארגון הביתן, העמיד צוות כבר לפני שנה.

לאחרונה נבחרה החברה הקבלנית שתקים את הביתן (חברה שויצרית שזכתה במכרז בו השתתפו 17 קבלנים מ - 12 מדינות) ועתה החל שלב הביצוע.

התכנון הוא להגיע לדובאי באמצע 2020 ולהעמיד את הביתן במקום בתוך 3 חודשים, כאשר כל האלמנטים יגיעו למקום משויצריה ויורכבו על ידי המומחים של החברה.

מידע אישי, הגרמנים אף נוהגים להריץ את הביתן במשך שבועיים - שלושה ולתקן דברים נדרשים.

ככל הידוע, ישראל טרם הוזמנה להופיע באקספו 2020. לא ברור אם זו הקלה או הלם.

 ישראל היא חלק ממשפחת העמים החברים בארגון העולמי של תערוכות האקספו ועד כה, לא נרשמה אפליה מסוג כלשהו באף אחד מהאקספואים.

מאידך, ההוצאה הכספית הכרוכה בהתארגנות ובהקמה של ביתן, שלא יפול בגודלו ואיכותו מהביתנים האחרים, מוערכת  בכ 15 - 18 מיליון דולר.

אם היתה כוונה להיות שם, הרי שהיה צורך "לצבוע" את ההוצאה בתקציב של 2019 ונדמה שהוא לא חלק ממנו.

זאת ועוד, אם לישראל היתה כוונה להשתתף,  צריך היה להתחיל את ההכנות כבר עתה. יוזכר כי ההכנות לביתן הישראלי באקספו 2010 בשנחאי החלו למעלה משנתיים לפני מועד הפתיחה.

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה