אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?
10/8/2018 4:01:47 PM


תערוכת paperworld, היא דוגמא טובה לכך שמי שרוצה למצוא הכל על נייר, מכשירי כתיבה וציוד משרדי כדאי שיגיע לפרנקפורט. היריד שנחשב היום לחדשני ולפורץ דרך בתחום ציוד משרדי וניירת.

התערוכה הקרובה בינואר 2019 תחדד את החזון והמגמות באולמות בקונספט חדש. היא מחולקת לכמה אזורים וחשוב, במיוחד לאלו שכבר היו בתערוכה בשנים קודמות, להכיר בשינויים:

 אזור הציוד המשרדי – עטיפות, נייר מכתבים, מוצרים למסיבות, כרטיסי ברכה, מוצרי עור קטנים, אביזרים, מפיות ועוד) עבר מאולמות 5.1 ו 6.1 לאולם 3.1 הענק. משמעות הדבר היא, כי המבקרים ימצאו את מגוון המוצרים באולם אחד במקום שניים.

סידור המוצרים החדש יוביל למספר יתרונות הן למציגים והן למבקרים. המבקרים המסחריים יכולים לראות קווי מוצרים משלימים לתחומי העסק שלהם וליצור קשר עם היצרנים המתאימים. יתר על כן, האולם המודרני 3.1 מאופיין לא רק בארכיטקטורה האטרקטיבית שלו, אלא גם בגודלו, המעניק למציגים הזדמנות להגדיל את תצוגותיהם ביריד.

 אולם 3.0 נשאר ממוקד בתחום המשרדי. באולם 4.0 יהיו חברות לכלי כתיבה, שרטוט.

ואם נחזור לפתיח בדבר הסינים, הנה נתון מעניין. בתערוכה ב-2018  הציגו כ 550 חברות סיניות וכ300 חברות נוספות מאסיה – סה"כ כ 50% מהמציגים!

לפרטים נוספים, כרטיסי כניסה לתערוכה, סידורי נסיעה 077-5621900 [email protected]

   https://paperworld.messefrankfurt.com/frankfurt/de.html

 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה