אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות
11/15/2018 2:51:04 PM


תערוכת Eurocis צמחה מתוך תערוכת Euroshop לקמעונאות, ציוד לחנויות ועיצוב תערוכות. כנושא בתוך התערוכה, היא הפכה להיות תערוכה עצמאית עם שלוחה בסין. היא מתמקדת כולה בטכנולוגיות לנקודות מכירה ועתה, ברוח הזמן, החידושים העקריים הם...איך לא? בדיגיטל.

"אם זה בחנות, זה יכול להיות גם דיגיטלי" אומרים היום קמעונאים רבים והם מתכוונים לכך, שצריך לתת לצרכן את התחושה שהוא קונה דיל און ליין ולא מפסיד במקביל, את תחושת חווית הקניה בחנות.

בתחילת שנת 2000 נכנסו לחנויות מסכי המגע, בעזרתם אפשר היה לסמן את המוצרים שרצינו לקנות ואם היה מוצר שרצינו, אך לא היה במלאי, הקמעונאי קיבל על כך אינדיקציה. ההתלבטות, אז, היתה היכן למקם את המסכים.

היום, כאשר את המסכים החליפו, כמו דברים רבים אחרים, הטלפונים החכמים, למיקום אין ערך משום שהצרכן יכול להזמין מכל מקום בו הוא נמצא ואף לשלם ובכך, גם עמדות התשלום הולכות ומאבדות את מקומן בחנויות.

הוסיפו על כך את השערים שקוראים את תכולת העגלה ומחייבים את חשבון המשלם אוטומטית והנה קיבלתם חנויות ללא מוכרים ובלי קופאים.

קווין סוואנויק חוקר בתחום הקמעונאות מדגיש במחקר שעשה לאחרונה בארה"ב, שאנחנו נמצאים היום "בדרך פתוחה - open way" והדמיון והגדרת הצרכים של מי שעוסק בתחום אינם יודעים גבולות.

מי שדוחפת לכוון החידושים והדיגיטליזציה, היא סין, שם השימוש בטלפונים חכמים הוא הנפוץ בעולם וגם השלטונות מעודדים זאת משום שזה מאפשר להם יותר פיקוח ושליטה. (ביג דאטה כבר אמרנו?).

כדוגמא קיצונית, אך ממחישה את חוסר הגבולות, מביא המחבר את האפשרות של הצרכן לבחור לעצמו לובסטר במיכל הדגים בחנות (ע"י סריקה של מדבקה) ולקבל אותו מוכן לאכילה בצלחת במסעדה של החנות.

חוקר אחר משבדיה מתיחס לנקודות המכירה בחנויות מקדונלד, שם אפשר לבחור את המנה המבוקשת, בנקודת המכירה, על גבי עמדות עם מסכים ובכך לחסוך עמידה בתור בדלפק המכירה.

"הרי אין כאן חסכון בזמן" הוא אומר "הלקוח מחכה לאחר ההזמנה הדיגיטלית את אותו זמן, למנה שתצא מהמטבח האחורי, אך התחושה של לדפוק את השיטה היא שמעודדת אותו להזמין בנקודת המכירה" ומוסיף "גם לעובדה שהוא מזמין דיגיטלית יש חשיבות, כי יש בזה אלמנט של משחק מחשב, שבו אני הוא המחליט והקובע ולא למשל, המלצת המוכרן".

בסיכומו של דבר השימוש בדיגיטל בנקדות המכירה, לא ישנה את העובדה שהחנויות היו כאן כדי להישאר והמשפט הבא הוא המפתח להערכה הזו: It is not revolution...it's evolution 

התערוכה תתקיים במרכז הירידים של דיסלדורף בין התאריכים 19 - 21 בפברואר 2019.

כרטיסי כניסה בהנחה ופרטים נוספים אצל נציגות ירידי דיסלדורף בישראל: איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 [email protected] 

 

 עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה