אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך
11/29/2018 10:57:15 AM


הרעיון לכנס את חברות הטכנולוגיה המתפתחות בתחום המחשבים באולמות הכנסים בלאס וגאס, שטח הכנסים הגדול ביותר בארה"ב, הועלה על ידי היזם שלדון אדלסון ב-1980. שלוש שנים לאחר מכן הגיש ביל גייטס את נאום הפתיחה בתערוכה בערב פתיחתה.

ב-1997,לאחר שהבין עד כמה האינטרנט שינה את פני תעשיית המיחשוב, מכר אדלסון את קומדקס לחממת האינטרנט היפאנית סופטבנק תמורת 860 מיליון דולר במזומן, ובכסף זה הקים את מלון ונציה המפואר בלאס וגאס.

בהדרגה, התערוכה איבדה את חשיבותה ואף ששינתה שמה ל - Key3media וב - 2003 היא נכנסה להליך של פשיטת רגל.

את מה שהבין אדלסון בחושיו המחודדים ואת מה שהבינו, שנים לאחר מכן, הרוכשים שלו, על גלגוליהם השונים, הבינו אנשי יריד הנובר רק עכשיו והכריזו על ביטול המותג cebit והתערוכה שתוכננה ליוני 2019.

הכתובת היתה על הקיר כבר כמה שנים, אבל בתעשייה השמרנית של התערוכות, סרבו לקרוא אותה. המציאות היא שכל מה שקשור למחשבים, תוכנות ו - IT הוטמע בהדרגה ובאופן טבעי ונכון בתערוכות מקצועיות שונות. 

רואים זאת היום בתערוכות טכנולוגיות, בתערוכות רפואיות ועוד. המהלך הטבעי צריך היה להיות ל"הפריט" את התערוכה ולהטמיעה ביריד הטכנולוגי הגדול של הנובר, מה שהיה משביח את היריד.

ואכן, ההחלטה התקבלה ומ- 2019 נראה את הנושאים של "סביט" בתוך היריד הטכנולוגי, שנחשב עדיין לגדול ולחשוב בעולם.

ועל זה נאמר, טוב מאוחר מאשר לעולם לא. 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה