אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין
12/9/2018 10:19:01 AM


המלחמות הכלכליות/מסחריות בין ארה"ב של טראמפ לבין סין, מזכירות, איפה שהוא, את היחסים בין ממשלת ישראל לחמאס בעזה. מצד אחד, עוינות מופגנת וחרמות ומצד שני שתוף פעולה כלכלי.

כאשר סין החליטה לבנות עוד מרכז תערוכות וקונגרסים בעיר שנזן והכריזה שהוא יהיה הגדול בעולם, היא הוציאה מכרז בינלאומי לניהול ההקמה והתפעול של המרכז החדש ומי זכה בעבודה? חברה אמריקנית!

המרכז החדש בשנזן משתרע על פני כ - 500 אלף מטרים רבועים והוא בנוי מאולמות ענקיים לתצוגות (כ - 450 אלף מ"ר) ואולמות לכינוסים וקונגרסים (כ - 50 אלף מ"ר). הוא גדול בשטחו מהיריד העצום של הנובר בגרמניה (כ - 400 אלף מ"ר) ומזה של שנחאי (450 אלף מ"ר) והוא מוקף במאות בתי מלון לאירוח אנשי העסקים מחו"ל. הוא שוכן קרוב מאד לשדה התעופה המקומי.

למה סין זקוקה למרכזי תערוכות גדולים כל כך? התשובה לכך מורכבת משני חלקים:

א. אירופה וארה"ב חוששות מאד מההתפשטות הסינית ביבשות, דרך השתתפות החברות משם בתערוכות. לכן, מארגני התערוכות מגבילים את מספר החברות מסין בכל תערוכה. הם מקצים מספר מסוים למציגים מסין ומרכזים אותם באולמות נפרדים.

ב. בשיטה הנהוגה בתערוכות בסין, המדינה מחליטה מראש כמה מציגים מכל מחוז ישתתפו בתערוכה כלשהי, במיוחד באלו שהן מוטות יצוא. המכסות נקבעות לפי גודל התעשיות בכל מחוז. כך יוצא שבמקרים רבים, גודלו של מרכז התערוכות מגביל את מספר החברות שיכולות להציג בו.

שתי הסיבות הללו, מובילות את הסינים להקים מרכזי תערוכות ענקיים ולהזמין קניינים מחו"ל לבוא אל התערוכות המתקיימות שם ולראות את כל החברות הסיניות עם הפוטנציאל ליצוא ולא רק את אלו שהמארגנים באירופה ובארה"ב החליטו שיראו.

בשלב זה, שנזן, למרות גודלו של המרכז, לא יכולה לקחת את הבכורה משנחאי משום שאם מחברים את כל מרכזי התערוכות הפועלים בשנחאי, נגיע למספרים גדולים יותר מאלו הקיימים במדינה אירופית מערבית כמו צרפת או אנגליה.

מעבר לזאת, שנחאי היתה והינה העיר הבינלאומית החשובה ביותר בסין וככזו, מארחת את המטות של החברות הגדולות והחשובות בעולם.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה