אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין
12/9/2018 10:19:01 AM


המלחמות הכלכליות/מסחריות בין ארה"ב של טראמפ לבין סין, מזכירות, איפה שהוא, את היחסים בין ממשלת ישראל לחמאס בעזה. מצד אחד, עוינות מופגנת וחרמות ומצד שני שתוף פעולה כלכלי.

כאשר סין החליטה לבנות עוד מרכז תערוכות וקונגרסים בעיר שנזן והכריזה שהוא יהיה הגדול בעולם, היא הוציאה מכרז בינלאומי לניהול ההקמה והתפעול של המרכז החדש ומי זכה בעבודה? חברה אמריקנית!

המרכז החדש בשנזן משתרע על פני כ - 500 אלף מטרים רבועים והוא בנוי מאולמות ענקיים לתצוגות (כ - 450 אלף מ"ר) ואולמות לכינוסים וקונגרסים (כ - 50 אלף מ"ר). הוא גדול בשטחו מהיריד העצום של הנובר בגרמניה (כ - 400 אלף מ"ר) ומזה של שנחאי (450 אלף מ"ר) והוא מוקף במאות בתי מלון לאירוח אנשי העסקים מחו"ל. הוא שוכן קרוב מאד לשדה התעופה המקומי.

למה סין זקוקה למרכזי תערוכות גדולים כל כך? התשובה לכך מורכבת משני חלקים:

א. אירופה וארה"ב חוששות מאד מההתפשטות הסינית ביבשות, דרך השתתפות החברות משם בתערוכות. לכן, מארגני התערוכות מגבילים את מספר החברות מסין בכל תערוכה. הם מקצים מספר מסוים למציגים מסין ומרכזים אותם באולמות נפרדים.

ב. בשיטה הנהוגה בתערוכות בסין, המדינה מחליטה מראש כמה מציגים מכל מחוז ישתתפו בתערוכה כלשהי, במיוחד באלו שהן מוטות יצוא. המכסות נקבעות לפי גודל התעשיות בכל מחוז. כך יוצא שבמקרים רבים, גודלו של מרכז התערוכות מגביל את מספר החברות שיכולות להציג בו.

שתי הסיבות הללו, מובילות את הסינים להקים מרכזי תערוכות ענקיים ולהזמין קניינים מחו"ל לבוא אל התערוכות המתקיימות שם ולראות את כל החברות הסיניות עם הפוטנציאל ליצוא ולא רק את אלו שהמארגנים באירופה ובארה"ב החליטו שיראו.

בשלב זה, שנזן, למרות גודלו של המרכז, לא יכולה לקחת את הבכורה משנחאי משום שאם מחברים את כל מרכזי התערוכות הפועלים בשנחאי, נגיע למספרים גדולים יותר מאלו הקיימים במדינה אירופית מערבית כמו צרפת או אנגליה.

מעבר לזאת, שנחאי היתה והינה העיר הבינלאומית החשובה ביותר בסין וככזו, מארחת את המטות של החברות הגדולות והחשובות בעולם.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה