אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים
1/10/2019 9:36:47 AM


נהוג לחשוב שתערוכות הן ההזדמנות השווה לכל יצרן להציג את החידושים שלו ומארגני התערוכות אינם מפעילים צנזורה על המוצרים המוצגים, אלא אם המוצג פוגע, מעליב ומקומם ומהווה סכנה בטיחותית או יכול לגרום להתנהגות בלתי מוסרית, עקב חשיפתו.

נראה שמה שקרה בתערוכת החידושים הטכנולוגים CES השנה, בה נשללה זכות מממציא להציג בתערוכה מוצג חדשני בדמות וויברטור, שזכה בפרס חודש לפני התערוכה, בתחרות החידושים של התערוכה, אינו עומד בקריטריונים שצוינו למעלה. 

"הוא לא היה צריך לעמוד לבחירה במסגרת התחרות ולכן אין לו מקום להיות מוצג בכנס שלנו" מסרה בהצהרה דוברת התערוכה.

בדיקה שנערכה בהיסטוריה של המוצרים המוצגים בתערוכה, העלתה כי הדוברת לא דייקה, משום שבעבר הוצגו מוצרים של מציאות רבודה בפורנו (2017) רובוטיות מין לגברים (2018) וב - 2016 מוצר המיועד לחזק את רצפת האגן ושרירי הנרתיק זכה בפרס המוצר הרפואי של השנה.

הביקורת על האפליה המגדרית בתערוכה צברה תאוצה. מנהלת החברה שפיתחה את הויברטור אמרה ש" ההנאה שלנו, כמו תחום ההי טק כולו, עדיין נשלטת על ידי גברים, מנכ"לים ומנהלים. אנחנו מאמינות שצריך להפיל את הטאבו על מין ומיניות ולכן עשינו משהו, שמעולם לא נעשה לפני כן, מכשיר ראשון בעולם שיכול להגיע לגביע הקדוש של אורגזמות- האורגזמה המעורבת".

מהו המכשיר שעורר את הסערה?

הוויברטור מבצע תנועות גירוי גם לנקודת הג'י וגם לדגדגן והוא עושה זאת ללא רטט, תוך שהוא מציע את האפשרות לשלוט בעוצמה ובכוון. מפתחי המוצר מתגאים בכך שהוויברטור מחקה במדויק פעולות אנושיות כמו אצבעות ופה ובכך מעניק אורגזמה משולבת מושלמת.

אגב, בתערוכה הוצג ויברטור של יצרן אחר, כזה הניתן לשליטה על ידי בן הזוג....אם זו אינה הדרת נשים, יש מקום לתהות מהי הדרה.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה