אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה
1/24/2019 12:38:36 PM


450 תערוכות בינלאומיות, מתוכן 320 המיועדות לאנשי מקצוע בלבד, מתקיימות מדי שנה בצרפת (לעומת 150 בגרמניה). משתתפים בהן 162,000 מציגים ומספר המבקרים עומד על 14 מיליון איש בקירוב. מחצית מהם מגיעים מחוץ לצרפת.

מעבר לערכן המקצועי של התערוכות, חשיבותן נקבעת גם לפי הערך הכלכלי שלהן למדינה. בצרפת ההערכה היא שתרומתן נאמדת בלמעלה מ - 4 מיליארד יורו בשנה. זאת ועוד, תעשיית התערוכות מספקת משרות קבועות ל - 63,000 משפחות.

אמרנו פריס. הנתונים מלמדים שבעיר מתקיימות מדי שנה קרוב ל - 400 תערוכות, 1,000 ! כינוסים ו - 3,000 אירועים אחרים. המספר 400 מרשים מאד, אבל רק 51 מהתערוכות (מספר מדהים כשלעצמו) מארחות לפחות 500 מציגים.

בנתון זה, פריס ממוקמת כמספר 1 בעולם בקרב הערים הגדולות המארחות תערוכות, לפני טוקיו, לאס וגאס ושנחאי וכמובן באירופה.

בעוד ערי תערוכות אחרות בעולם מתעמתות עם הבעיה מספר 1 של אירוח המבקרים הרבים מהעולם, פריס נהנית מהיצע של 150,000 מיטות בבתי מלון בכל הרמות. בקטגוריה זו היא תופסת את המקום הראשון בעולם.

3 שדות תעופה המקושרים בכבישים ורכבות למרכז העיר ולערים אחרות בצרפת, ערוכים לקלוט את מליוני המבקרים, בנוסף למיליוני התיירים "הרגילים".

אם מחברים את שטחי התצוגה בעיר, הכוללים 3 מרכזי ענק (כולל לה בורז'ה)ועוד מרכזי קונגרסים בהם מתקיימות תערוכות, פריס מציעה שטח של כ - 700,000 מ"ר מקורים.

כדי לסבר את העין, בקטע זה, פריס ממוקמת הרחק מעיר אחת בשם שנחאי בסין. (ראה כתבה בניוזלטר מס' 77)

עם כל הכבוד לפריס, לא רק שם מתקיימות תערוכות חשובות. יש להזכיר את בורדו עם תערוכת היין שלה ואת מרכז התערוכות הענק בליון וכמובן את התערוכה האוירית בלה בורז'ה.

אז מהם מותגי התערוכות של צרפת שנמצאים בחמישיה הפותחת של התערוכות בעולם:

כאמור, התערוכה האוירית של פריס, sial למזון, silmo לאופטיקה, vinexpo ליין, כל הסידרה של תערוכות האפנה והתכשיטים, sima לחקלאות, batimat לבניה, milipol לציוד למשטרות, midest לקבלנות משנה, intersuc לממתקים, equiphotel לבתי מלון, סלון המכוניות של פריס, equipauto לתעשיית הרכב והמוסכים, polutec לאיכות הסביבה.

מרבית התערוכות של צרפת משווקות בעולם ע"י גוף שאינו למטרות רווח בשם Promosalon, שממנו גם נשאבו הנתונים לכתבה. בישראל הארגון מיוצג ע"י  Yves Benhayoun הסניף בישראל 09-8351063 www.promosalons.co.il

 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה