אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה
1/24/2019 12:38:36 PM


450 תערוכות בינלאומיות, מתוכן 320 המיועדות לאנשי מקצוע בלבד, מתקיימות מדי שנה בצרפת (לעומת 150 בגרמניה). משתתפים בהן 162,000 מציגים ומספר המבקרים עומד על 14 מיליון איש בקירוב. מחצית מהם מגיעים מחוץ לצרפת.

מעבר לערכן המקצועי של התערוכות, חשיבותן נקבעת גם לפי הערך הכלכלי שלהן למדינה. בצרפת ההערכה היא שתרומתן נאמדת בלמעלה מ - 4 מיליארד יורו בשנה. זאת ועוד, תעשיית התערוכות מספקת משרות קבועות ל - 63,000 משפחות.

אמרנו פריס. הנתונים מלמדים שבעיר מתקיימות מדי שנה קרוב ל - 400 תערוכות, 1,000 ! כינוסים ו - 3,000 אירועים אחרים. המספר 400 מרשים מאד, אבל רק 51 מהתערוכות (מספר מדהים כשלעצמו) מארחות לפחות 500 מציגים.

בנתון זה, פריס ממוקמת כמספר 1 בעולם בקרב הערים הגדולות המארחות תערוכות, לפני טוקיו, לאס וגאס ושנחאי וכמובן באירופה.

בעוד ערי תערוכות אחרות בעולם מתעמתות עם הבעיה מספר 1 של אירוח המבקרים הרבים מהעולם, פריס נהנית מהיצע של 150,000 מיטות בבתי מלון בכל הרמות. בקטגוריה זו היא תופסת את המקום הראשון בעולם.

3 שדות תעופה המקושרים בכבישים ורכבות למרכז העיר ולערים אחרות בצרפת, ערוכים לקלוט את מליוני המבקרים, בנוסף למיליוני התיירים "הרגילים".

אם מחברים את שטחי התצוגה בעיר, הכוללים 3 מרכזי ענק (כולל לה בורז'ה)ועוד מרכזי קונגרסים בהם מתקיימות תערוכות, פריס מציעה שטח של כ - 700,000 מ"ר מקורים.

כדי לסבר את העין, בקטע זה, פריס ממוקמת הרחק מעיר אחת בשם שנחאי בסין. (ראה כתבה בניוזלטר מס' 77)

עם כל הכבוד לפריס, לא רק שם מתקיימות תערוכות חשובות. יש להזכיר את בורדו עם תערוכת היין שלה ואת מרכז התערוכות הענק בליון וכמובן את התערוכה האוירית בלה בורז'ה.

אז מהם מותגי התערוכות של צרפת שנמצאים בחמישיה הפותחת של התערוכות בעולם:

כאמור, התערוכה האוירית של פריס, sial למזון, silmo לאופטיקה, vinexpo ליין, כל הסידרה של תערוכות האפנה והתכשיטים, sima לחקלאות, batimat לבניה, milipol לציוד למשטרות, midest לקבלנות משנה, intersuc לממתקים, equiphotel לבתי מלון, סלון המכוניות של פריס, equipauto לתעשיית הרכב והמוסכים, polutec לאיכות הסביבה.

מרבית התערוכות של צרפת משווקות בעולם ע"י גוף שאינו למטרות רווח בשם Promosalon, שממנו גם נשאבו הנתונים לכתבה. בישראל הארגון מיוצג ע"י  Yves Benhayoun הסניף בישראל 09-8351063 www.promosalons.co.il

 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה