אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים
2/17/2019 9:55:15 AM


האמריקנים משמשים בתעשיות רבות כסמן ימני. חברות בעולם מחפשות את הקירבה אל החברות האמריקניות ומוכנות לפעמים להסתפק בשאריות שתעשייה זו משאירה.

כך היה בעבר גם בתערוכה הדנטלית העולמית בקלן IDS. כולם, כולל ישראל ביקשו להתמקם בקרבת הביתן האמריקני, כדי להינות מאיכות המבקרים שהגיעו אליו.

בשנים האחרונות נרשם "מהפך". האמריקנים ואיתם יצרנים ממדינות אחרות, שואלים היכן ימוקם הביתן הישראלי בתערוכה ומבקשים להיות בקרבתו. ישראל עם קרוב ל - 50 מציגים, מייצגת היום את החדשנות בתחום רפואת השיניים. המציגים מישראל זוכים לחשיפה בתערוכה ובתקשורת, הודות לחידושים שהם חושפים מדי תערוכה.

זה קורה, אגב, גם בתערוכה הרפואית הגדולה בעולם בדיסלדורף - מדיקה.

בחודש מרץ השנה (12 - 16) 45 יצרנים ייצגו את ישראל. חלקם בביתן לאומי בארגון מכון היצוא וחלקם באופן עצמאי, כיאה למעמדם במפה העולמית של יצרני ציוד דנטלי.

פרטים עליהם ועל המציגים האחרים בתערוכה ב - http://english.ids-cologne.de

איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ המייצגת את התערוכה בישראל, מציעה למבקרים מהארץ כרטיסי כניסה מוזלים ברכישה מוקדמת. כרטיסים אלה משמשים גם ככרטיס נסיעה בתחבורה הצבורית בעיר ובסביבתה הקרובה.

יש לפנות אל עליזה 03-6882929

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה