אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות
2/25/2019 4:22:40 PM


כמות המידע המתפרסם ברשת, בפרסומים מדעיים, באקדמיה ובשאר ארגוני הבריאות והמחקר, אינה מאפשרת לאדם, מוכשר ומיומן ככל שיהיה,"לדוג" את המידע ולהשתמש בו.

מדובר במיליארדי נתונים מפוזרים, שיד אדם אינה מסוגלת לאסוף אותם ולנתחם. כאן נכנסות המכונות החכמות הטעונות  באלגוריתמים יעודיים, שיודעות לא רק לאסוף את הנתונים, אלא גם לעבדם, לבצע אנליזה ולהגיע בסופו של דבר ליצירת פרופילים של התנהלות, דבר המאפשר חיזוי מראש של תופעות בתחומים שונים.

כל התחומים בהם עוסק הביג דאטה, חשובים. אם למשל, בעזרת האלגוריתמים, אפשר לחזות מלחמות עתידיות, או כיצד תיראה העיר העתידית, הרי שאין חשוב מזה.

אז יש! נושא הבריאות במישור האינדיבידואלי, שנוגע לכל אחד מאיתנו ובמישור הכלל.

בכך יעסוק הכנס הבינלאומי לביג דאטה בבריאות שיתקיים במרכז הכנסים ואהל, שליד אוניברסיטת בר אילן ביום 16 באפריל 2019.

למה ביג דאטה בבריאות חשוב כל כך לרופאים ולמטופלים? כי בעזרת הנתונים הנאספים והאנליזה , אפשר ליצור פרופילים של אנשים ומחלות. לדוגמא: אדם מגיע לרופא ומתאר את המאפיינים של מחלתו. הרופא, בעזרת האפליקציה המתאימה, יכול למצוא עוד אלפי חולים עם אותם תסמינים בעולם ויותר מכך, לראות כיצד הם טופלו ומה היו אחוזי ההצלחה.

בסופו של יום, יכול הרופא להמליץ למטופל על הדרך המוסמכת ביותר לריפוי מחלתו. דרך, שהוכיחה עצמה אצל אלפי ויותר אנשים בעולם.

בישראל סצינת הסטארטאפים העוסקים בביג דאטה ברפואה, ענקית. מאות חברות עוסקות בכך. בתי החולים הקימו מרכזי חדשנות, שבהם מסתופפים עשרות סטארטאפים, שנהנים מגישה ישירה לחולים בבית החולים.

יותר מכך, ממשלת ישראל, בצעד יוצא דופן, הלכה בעקבות רפורמת הבריאות של הנשיא אובאמה ופתחה את כל התיקים הרפואיים של אזרחי ישראל, לצרכי מחקר. ברור שזה נעשה תוך שמירת חוקי הפרטיות.

כל זה, הביא לכך, שמתוך כל הסטודנטים הנרשמים ללימודי המחשב באוניברסיטאות בישראל,

% 30 מבקשים את המסלול של לימודי ביג דאטה.

הכנס הבינלאומי שיתקיים כאמור ב - 16 באפריל, העמיד מסלולים מיוחדים לסטודנטים וסטארטאפים ויצר להם אפשרות לפגוש את האורים והתומים שבמנהיגי הביג דאטה מארצות הברית ולקבל מהם יעוץ.

עוד פרטים והרשמה באתר https://bigdatatlv.com 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה