אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות
2/25/2019 4:22:40 PM


כמות המידע המתפרסם ברשת, בפרסומים מדעיים, באקדמיה ובשאר ארגוני הבריאות והמחקר, אינה מאפשרת לאדם, מוכשר ומיומן ככל שיהיה,"לדוג" את המידע ולהשתמש בו.

מדובר במיליארדי נתונים מפוזרים, שיד אדם אינה מסוגלת לאסוף אותם ולנתחם. כאן נכנסות המכונות החכמות הטעונות  באלגוריתמים יעודיים, שיודעות לא רק לאסוף את הנתונים, אלא גם לעבדם, לבצע אנליזה ולהגיע בסופו של דבר ליצירת פרופילים של התנהלות, דבר המאפשר חיזוי מראש של תופעות בתחומים שונים.

כל התחומים בהם עוסק הביג דאטה, חשובים. אם למשל, בעזרת האלגוריתמים, אפשר לחזות מלחמות עתידיות, או כיצד תיראה העיר העתידית, הרי שאין חשוב מזה.

אז יש! נושא הבריאות במישור האינדיבידואלי, שנוגע לכל אחד מאיתנו ובמישור הכלל.

בכך יעסוק הכנס הבינלאומי לביג דאטה בבריאות שיתקיים במרכז הכנסים ואהל, שליד אוניברסיטת בר אילן ביום 16 באפריל 2019.

למה ביג דאטה בבריאות חשוב כל כך לרופאים ולמטופלים? כי בעזרת הנתונים הנאספים והאנליזה , אפשר ליצור פרופילים של אנשים ומחלות. לדוגמא: אדם מגיע לרופא ומתאר את המאפיינים של מחלתו. הרופא, בעזרת האפליקציה המתאימה, יכול למצוא עוד אלפי חולים עם אותם תסמינים בעולם ויותר מכך, לראות כיצד הם טופלו ומה היו אחוזי ההצלחה.

בסופו של יום, יכול הרופא להמליץ למטופל על הדרך המוסמכת ביותר לריפוי מחלתו. דרך, שהוכיחה עצמה אצל אלפי ויותר אנשים בעולם.

בישראל סצינת הסטארטאפים העוסקים בביג דאטה ברפואה, ענקית. מאות חברות עוסקות בכך. בתי החולים הקימו מרכזי חדשנות, שבהם מסתופפים עשרות סטארטאפים, שנהנים מגישה ישירה לחולים בבית החולים.

יותר מכך, ממשלת ישראל, בצעד יוצא דופן, הלכה בעקבות רפורמת הבריאות של הנשיא אובאמה ופתחה את כל התיקים הרפואיים של אזרחי ישראל, לצרכי מחקר. ברור שזה נעשה תוך שמירת חוקי הפרטיות.

כל זה, הביא לכך, שמתוך כל הסטודנטים הנרשמים ללימודי המחשב באוניברסיטאות בישראל,

% 30 מבקשים את המסלול של לימודי ביג דאטה.

הכנס הבינלאומי שיתקיים כאמור ב - 16 באפריל, העמיד מסלולים מיוחדים לסטודנטים וסטארטאפים ויצר להם אפשרות לפגוש את האורים והתומים שבמנהיגי הביג דאטה מארצות הברית ולקבל מהם יעוץ.

עוד פרטים והרשמה באתר https://bigdatatlv.com 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה