אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף
5/8/2019 1:26:24 PM


תערוכת מדיקה בדיסלדורף, היא התערוכה הגדולה והחשובה בעולם בתחום טכנולוגיות, ציוד, מיכשור ואפליקציות לרפואה. מציגות בה כ - 5,000 חברות מ - 90 מדינות ומבקרים בה כ - 120,000 איש מהעולם.

מה הם מחפשים בתערוכה? רובם מגיעים כדי לפגוש חידושים. מאחר שקבוצה גדולה מביניהם משתייכת לדרג מקבלי ההחלטות, נחתמים בתערוכה, בראשי פרקים, הסכמים. מכאן כוחה של התערוכה והביקוש הרב להציג בה, בקרב יצרנים ומפתחים מכל העולם.

בבואם לחפש חידושים והמצאות, אותם מקבלי החלטות מגיעים, בראשית ביקורם, אל המציגים מישראל. ויש לישראל נציגות מרשימה שם של קרוב ל - 90 חברות. רובן במסגרת הביתן הלאומי  של מכון היצוא והגדולות שביניהן בביתנים עצמאיים.

ביריד דיסלדורף מודעים לכך ומתוך רצון "לצוד" חברות וסטאראפים חדשים ולהיות הראשונים שיציגו אותם, מגיע לישראל מנהל התערוכה מר כריסטואן גרוסר, לביקור חטוף של יומיים, במסגרתם ייפגש עם כמה עשרות חברות.

הוא יבדוק את מידת החדשנות שלהן בתחום הרפואי ויציע את סיוע היריד בשילובן בתערוכה של שנת 2020

נציגות התערוכה בישראל, חברת איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ הוציאה הזמנות לכמה מאות חברות, מתוכן ייבחרו כ - 40 שישתתפו במפגש שיערך בתל אביב ביום 18.6.2019. אצל חלק מהחברות מר גרוסר יבקר למחרת המפגש.

חברות שמעונינות להשתתף במפגש, יפנו אל [email protected] או בטלפון 03-6882929

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה